fbpx
NázoryPremiér R. Fico: V DENNÍKU N MUSÍ REDAKTOROM Z...

Premiér R. Fico: V DENNÍKU N MUSÍ REDAKTOROM Z NENÁVISTI PROTI SMERU RIADNE KVAPKAŤ NA KARBID!

-

Premiér R. Fico: V DENNÍKU N MUSÍ REDAKTOROM Z NENÁVISTI PROTI SMERU RIADNE KVAPKAŤ NA KARBID!

Prepáčte, že otravujem s takou hlúposťou, ale už sa mi zastavuje rozum. Niektoré médiá sa rozčuľujú, že s nimi nehovorím. Keď prestanú klamať, môžeme začať. V takom denníku N musí redaktorom z nenávisti proti nám riadne kvapkať na karbid. Napíšu hocakú hlúposť, klamstvo, len aby urobili zle.

Foto: Facebook, Robert Fico

Dnes uverejnili, že som na sneme Smeru hovoril o potrebe pripraviť sa na predčasné voľby. O predčasných voľbách nepadlo ani slovo, naopak zvýrazňoval som rok 2027 ako koniec volebného obdobia. Povedzte mi, ktorý blbec by 50 dní po vyhratých voľbách a zostavení vlády hovoril o predčasných voľbách? Ja som hovoril o voľbách vedenia Smeru, ktoré budú po voľbách prezidenta a do EP. Samozrejme, že jediným cieľom denníka N bolo klamstvom vyvolať nervozitu v novej koalícii.

A môžete to s nimi skúšať po dobrom, či v zlom. Oni sa nikdy nezmenia – budú stále nenávistní klamári. Tak nech sa potom nečudujú.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Čaro nechceného súdruh Fico!
    Vyhraj voľby, môžeš všetko…aj vládnuť tým čo ťa nevolili !!
    Neznamená to však že ti nemôže nikto do očí povedať svoj názor. A že ti to zakaždým od jedu odpaľuje dekel to je tvoj problém ….

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás