NázoryRTVS MÁ ĎALŠÍ VEĽKÝ PROBLÉM!

RTVS MÁ ĎALŠÍ VEĽKÝ PROBLÉM!

-

spot_img

RTVS MÁ ĎALŠÍ VEĽKÝ PROBLÉM!

To čo je? Takto reagovali mnohí Slováci, ktorí nabrali odvahu a chuť pokaziť si piatkový večer a sledovali na Jednotke RTVS priamy prenos z dekadentného bašavelu liberálnej smotánky pod názvom Slnko v sieti. Skonštatoval to politológ a predseda Slovenského Hnutia Obrody Róbert Švec.

Z veľkej časti treťotriedni umelci aj za účasti dočasnej prezidentky Čaputovej si odovzdali ocenenia, zatlieskali si navzájom a osočovali všetkých a všetko čo sa vymyká z ich pokriveného liberálneho videnia sveta.

Svojimi vyjadreniami vnášali do našej slovenskej spoločnosti nevraživosť, netoleranciu k iným názorom, a to všetko z verejných financií, z financií všetkých občanov Slovenskej republiky.

Včerajší večer je ďalší silný dôkaz toho, že RTVS treba mohutne optimalizovať a vymeniť v nej aj kvetináče. Urýchlene!

FOTO: Tragikomicky pôsobí fotografia, na ktorej dočasný šéf RTVS Machaj drží v rukách ceduľu, ktorá obsahuje aj slovo invalid. Veľmi podarená karma – momentka, pretože RTVS je invalidom mediálnym a aj duchovným, aj vďaka Machajovi.

Článok vyšiel na: www.hlavnydennik.sk. Autor článku: Róbert Švec

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

18 Komentáre

  1. Áno, bolo to trápne. Hlavne tie poďakovania o slobode a budúcej neslobode. Mimoradne opovážlivý bol ten ocenený český umelec. Je naozaj nezdvorilé, aby sa o Slovensku vyjadril ako o neslobodnej krajine. A obecenstvo mu ešte tlieskalo a div sa s pani prezidentkou všetci nerozplakali. Škoda,ze opať nekandidovala. Jej gloriola by značne pohasla. zažila som odchod mnohých prezidentov. Ale źe by sa niektorý chodil lúčiť po okolitých štátoch sa mi zdá už naozaj pritiahnuté za vlasy. Že by im sľúbila,že sa určite vráti? Aby Pelleho brali ako dočasné riešenie? No, niečo za tým bude

    • Plne s Vami súhlasím. Nech p. Svec niekam zalezie, nech nerozsiruje nenávisť, bez ohľadu na jeho vek a jeho tretotriednost je to človek bez inteligencie.

  2. Ak niekto kritizuje a nesuhlasi tak ma pokrivene liberalne videnie. A rozsieva nenavist. 😃 Vie tu niekto co to najsklonovanejsie slovo slovenskej alternativi „liberal“ vobec znamena?
    Riadny prepal😃

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás