DomáceDANKO: Podpredseda NR SR a líder národniarov nebude po...

DANKO: Podpredseda NR SR a líder národniarov nebude po nehode dva roky šoférovať

-

spot_img

DANKO: Podpredseda NR SR a líder národniarov nebude po nehode dva roky šoférovať

BRATISLAVA 26. apríla (SITA) – Podpredseda parlamentu a líder koaličnej Slovenskej národnej strany Andrej Danko dnes počas dobrovoľnej akcie upratovania v Dúbravke informoval média o výsledku vyšetrovania jeho dopravnej nehody z januára, pri ktorej poškodil semafor a z miesta nehody odišiel. „Včera som sa dozvedel, že dva roky nebudem šoférovať a zaplatím pokutu 900 eur,“ uviedol Danko a doplnil, že za poškodený semafor už zaplatil tritisíc eur. Danko zároveň doplnil, že nakoľko je vyšetrovanie uzavreté, súhlasil aj so zverejnením videa od polície. Na sociálnej sieti polície je zverejnené video nehody Danka, ktorú zachytila kamera električky smerujúca z bratislavskej mestskej časti Dúbravka smerom do mesta.

Video, na ktorom dnes upratoval Dúbravku, zdieľal na svojom Facebooku:

Na otázky o podobných činoch, keď sú bežní ľudia obvinení z trestného činu, podpredseda parlamentu uviedol. „Nechce sa mi s tým naťahovať, či šlo o škodovú udalosť, alebo dopravnú nehodu. Chcem však, aby ľudia do budúcna vedeli rozlíšiť, kedy treba volať políciu a kedy nie. Bol som v tom, že ide škodovú udalosť,“ doplnil Danko a uviedol, že pod vplyvom alkoholu nebol a nemá ani vedomosť, či bol niektorý z policajtov potrestaný. Na záver Danko dodal, že človek robí chyby a za semafor zaplatil tritisíc eur. Novinárom počas upratovania taktiež ukázal aj snímok svojho zubu, ktorý si údajne zlomil pri náraze autom do semafora.

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás