NázoryMinister vnútra Šutaj Eštok predstavuje nové vedenie PZ SR

Minister vnútra Šutaj Eštok predstavuje nové vedenie PZ SR

-

spot_img

Minister vnútra Šutaj Eštok predstavuje nové vedenie PZ SR

NOVÉ POSILY PRE BEZPEČNEJŠIE SLOVENSKO

Na snímke je nový policajný prezident Ľubomír Solák s ministrom vnútra Matúšom Šutajom Eštokom (Foto: Matúš Šutaj Eštok, Facebook)
Foto: Matúš Šutaj Eštok, Facebook

Dnes som dočasne poveril funkciou prezidenta Policajného zboru SR plk. Mgr. Ľubomíra Soláka, veliteľa Okresného veliteľstva Bratislava I, ktorý má bohaté skúsenosti s každodennými problémami v hlavnom meste a s riešením závažných a krízových situácií.

Plukovník Solák vystrieda v tejto pozícii dočasne povereného prezidenta PZ SR plk. Ing. Rastislava Polakoviča, ktorý nastupuje do novej funkcie riaditeľa dopravnej polície a od dnešného dňa bude s plným nasadením riešiť neutíchajúci dopravný kolaps na slovensko-ukrajinskej hranici. Týmto chcem pánovi Polakovičovi úprimne poďakovať za jeho prácu a nasadenie počas krátkeho, no veľmi intenzívneho obdobia. Najmä za jeho profesionálny prístup a zápal počas riešenia problémov s nelegálnou migráciou a ochranou slovenských hraníc.

Foto: Matúš Šutaj Eštok, Facebook

S novým dočasne povereným prezidentom PZ SR máme rovnaký pohľad na bezpečnosť v našej krajine a zhodneme sa na základných prioritách, ktoré sme si vytýčili. Jednou z nich, dovolím si povedať asi najdôležitejšou, je zaručiť bezpečnosť Slovenska a jeho občanov s tým, že zákon musí platiť pre všetkých rovnako.

Foto: Matúš Šutaj Eštok, Facebook

Zároveň som do funkcie viceprezidenta PZ pre migráciu, operatívu a riadenie služieb Policajného zboru Prezídia Policajného zboru SR ustanovil plk. PhDr. Ivana Hapštáka. Ďalšou zmenou je menovanie nového riaditeľa Úradu na ochranu ústavných činiteľov, na čelo ktorého nastupuje Mgr. Pavol Krejčí.

Foto: Matúš Šutaj Eštok, Facebook

Obom pánom želám v ich nových funkciách veľa síl a teším sa na spoluprácu.

Zdroj:

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

3 Komentáre

  1. Ďakujem pán minister vnútra Šutaj Eštok.za vašu prácu v slovenskej polícii v prospech Slovenska a tým aj v prospech nás, občanov našej krásnej vlasti.

  2. Dobrý deň, pán minister Estok, verím, že sú to pani odborníci vo svojom odbore. Ďakujeme, Slovensko naša vlasť potrebuje aj národovcov. Nech Vám Pan Boh žehná Vaše rozhodnutia, ktoré robite aj pre nás všetkých obcanov tu žijúcich. Vďaka.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás