NázoryRobert Bestro: HALÓ, PRODUCENTI ZA SKLOM A SVINE, KDE...

Robert Bestro: HALÓ, PRODUCENTI ZA SKLOM A SVINE, KDE STE

-

spot_img

Robert Bestro: HALÓ, PRODUCENTI ZA SKLOM A SVINE, KDE STE

Robert Bestro zhodnotil situáciu, ktorá tu bola pred voľbami médiami navodená aj prostredníctvom filmov a seriálov.

Robert Bestro: HALÓ, PRODUCENTI ZA SKLOM A SVINE, KDE STE

Kde sú dnes producenti seriálu Za sklom a filmu Sviňa, teda tvorby, ktorá sa podieľala na Matovičovej ceste k moci? Mariana Čengel Solčanská, Rudolf Biermann, Valéria Schulzová a Roman Olekšák. Pred voľbami 2020, z ktorých vzišla vláda týchto amatérov a neschopákov, ste sa vo viacerých rozhovoroch znížili do politických vyhlásení o „ľuďoch, ktorí zabili Kuciaka“, alebo o činoch vtedajšej vlády a to bez akýchkoľvek dôkazov. Alebo máme napríklad právoplatné rozhodnutie súdu o tom, že kto dal zabiť Kuciaka a aký príbeh tomu predchádzal? Nie, nemáme. No scenáristi seriálu Za sklom aj tak už v roku 2019 presne vedeli, že kto dal Kuciaka zabiť a aký príbeh sa udial. Scenáristi filmu Sviňa sa neostýchali prostredníctvom svojej tvorby obviniť konkrétnych politikov z činov, z ktorých nikdy neboli dokonca ani obvinení.

Tí scenáristi majú spoločné to, že svoje domnienky a politické názory povýšili na úroveň pravdy a rozhodli sa ich tak aj masovo prezentovať.

Ja sa pýtam, kde sú teraz, keď tajné služby odkrývajú dôkazy o manipulovaní ľudí orgánmi činnými v trestnom konaní? Kde sú teraz, keď vláda bojuje proti opozícii mučením a vyhrážaním sa? Kde sú teraz, keď zomrelo 12 000 ľudí len kvôli neschopnosti a nečinnosti politikov? Kde sú teraz, keď vládni predstavitelia rozbehli nekalý biznis so štátom a to na viacerých frontoch? Peniaze na tvorbu nepotrebujú, veď tvorba o tejto dobe by vypredávala kiná a robila rekordy pri televíznych obrazovkách. Motiváciou týchto ľudí však nebola úprimnosť a morálka, ale objednávka. Peniaze si nakoniec zarobili nie len sledovanosťou, no aj priklonením sa na „tú správnu stranu“. FUJ, HANBA VÁM!

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás