fbpx
TV VVVIDEO: R: Fico: PREZIDENTKA SA CHCE ÚRADNÍCKOU VLÁDOU ZACHRÁNIŤ...

VIDEO: R: Fico: PREZIDENTKA SA CHCE ÚRADNÍCKOU VLÁDOU ZACHRÁNIŤ PRED ŠKANDÁLOM, ŽE O VLČANOVEJ DOTÁCII VEDELA A KRYLA TO!

-

VIDEO: R: Fico: PREZIDENTKA SA CHCE ÚRADNÍCKOU VLÁDOU ZACHRÁNIŤ PRED ŠKANDÁLOM, ŽE O VLČANOVEJ DOTÁCII VEDELA A KRYLA TO!

Pachuť v ústach po vládach Hegera a Matoviča nezmení ani úradnícka vláda v progresívnych farbách prezidentky. Slovensko potrebuje akútne riešiť výzvy ako chudoba, zdražovanie a pokles životnej úrovne a na to Čaputovej úradníci nemajú ani dôveru, ani politický mandát.

- reklama -

Vymenovanie úradníckej vlády bez dohody s národnou radou, je hrubé popretie demokratických princípov, na ktorých stojí Slovenská republika a SMER – slovenská sociálna demokracia sa na rozklade ústavného zriadenia nemieni podieľať.

Video:

Video na Youtube:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás