fbpx
NázorySulík s Korčokom sú schizofrenici?: Keď ide o biznis,...

Sulík s Korčokom sú schizofrenici?: Keď ide o biznis, Rusko pre nich zrazu nie je bezpečnostná hrozba

-

Sulík s Korčokom sú schizofrenici?: Keď ide o biznis, Rusko pre nich zrazu nie je bezpečnostná hrozba

Status Sulíka, kde sa predvádza na fotke s Korčokom odhaľuje ich pretvárku. Je chválihodné, že chcú slovenským podnikateľom otvoriť dvere, robiť biznis v Rusku. Na druhej strane je otázka, pre koho. Kamarátov? Keď odrazu ani tie tzv. ruské porušovania ľudských práv, ani sancie nie sú absolútne žiadny problém.

FB: Richar Sulík: SPRÁVY Z PETERBURGU

Na ekonomickom fóre SPIEF 2021 v ruskom St. Peterburgu sme s ministrom zahraničných vecí Ivan Korčok absolvovali viaceré rokovania, kde sme riešili potenciálne biznis príležitosti pre slovenských podnikateľov. Agentúra Slovak Investment and Trade Development Agency (SARIO) plánuje viaceré podnikateľské misie do ruských miest. Okrem toho sme diskutovali o spamätávaní sa ekonomík po covidovej pandémii, o vodíku a jeho potenciále, o snahách v oblasti zlepšovania podnikateľského prostredia a o všeličom ďalšom. Na fotke sme s ruským ministrom vedy a vzdelávania N. Faľkovom.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás