NázoryPseudokomentátor Schutz si vykoledoval trestné oznámenie

Pseudokomentátor Schutz si vykoledoval trestné oznámenie

-

spot_img

Pseudokomentátor Schutz si vykoledoval trestné oznámenie

Ľuboš Blaha: „Podávam trestné oznámenie na denník SME. Vyzývať k systematickej diskriminácii je trestný čin podnecovania, pán redaktor Peter Schutz. Chceli ste trestať ľudí za ich slobodný názor na očkovanie, až by bolesťou zavýjali. Pripravil som vám expresnú karmu. Zavýjať budete vy.“

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

4 Komentáre

  1. Páni politici, tkzv. ľavičiari, prečo vás v súčasnosti netrápi to, že aj o 150 % sa zvýšili ceny stavebných materiálov, palivového dreva a určite pôjde hore aj plyn a voda. Prečo vás netrápi, že pomaličky zvyšujú ceny potravín a ostatných spotrebných výrobkov ? Preto, že pri prijme 5000 euro a viac to asi nezabolí ? To fakt sa Slovensko má stáť ešte väčšou otrokárňou ako v súčasnosti je? Toto riešte a nie nejakého debilného Shutza zo smetiska. Toho tu poriešime.

  2. Peter Schutz podľahol svojmu presvedčeniu , že je nedotknuteľný , dlhé roky mu jeho nenávistne komentáre proti všetkým prechádzali . Teraz , ale naozaj prekročil Rubikon .

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás