fbpx
DomácePrejav Ľuboša Blahu v NR SR k návrhu na...

Prejav Ľuboša Blahu v NR SR k návrhu na odvolanie ministra vnútra R. Mikulca

-

Prejav Ľuboša Blahu v NR SR k návrhu na odvolanie ministra vnútra R. Mikulca

Zdroj: FB, Ľuboš Blaha

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Už dlhé roky nie som schopný si vypočuť čo i len jednu vetu od TT PSYCHOPATA. Fyzicky sa mi totiž robí zle a napína ma na zvracanie, to nepíšem žartom, ale naozaj vážne. Preto o tom, čo PSYCHOPAT nadrísta sa dozvedám len takto sprostredkovane. No každý jeden deň, keďže sledujem to čo sa deje na Slovensku pravidelne a denne, sa mi POTVRDZUJE môj prvý dojem z tohto človeka, ktorý som si vytvoril v marci 2010, keď sa to primitívne vemeno postavilo pred kamery a verejne prednieslo svoje PRVÉ VEREJNÉ KLAMSTVO, bľabotal niečo o tom, že ho „smeráci idú uplatiť“. Podľa toho ako vystupoval, čo za „SWlŇA“ sa pozerala vtedy do kamier a verejne klamala, podľa jeho vystupovania a spôsobu reči som si vytvoril tento môj prvý dojem a dodnes som na ňom NEZMENIL ani „čiarku“.
    Je to jeden ODPORNÝ MANIAKÁLNY PSYCHOPAT s FAŠISTICKÝMI SKLONMI! A celá súčasná vláda je jedna FAŠISTICKÁ ZBERBA! Blíži sa ten čas, až sa im to celé zrúti a potom všetci odskočia a budú ukazovať na PSYCHOPATA, že to on je všetkému na vine! Lenže priamu a plnú zodpovednosť majú a budú mať a budú aj preto „ODSÚDENÍ“ aj sfetovaný mikrofón, aj úchylný mafoš a aj strapatá hlupaňa! Pretože ONI udržiavali PSYCHOPATA a jeho FAŠISTICKÉ spôsoby pri živote! Dovolili vyrásť tejto obludnej mašinérii a neurobili nič, aby ju zrušili! A ZODPOVEDNOSŤ bude vyvodená aj voči neoliberálno fašistickým presstitútom, vrátane pezinskej skládky, ktorá svojou mierou prispela k vybudovaniu tejto FAŠISTICKEJ MAŠINÉRIE!!!

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás