fbpx
NázoryĽuboš Blaha: CHYSTÁ SA NA SLOVENSKU DÚHOVÁ KOALÍCIA? KDH...

Ľuboš Blaha: CHYSTÁ SA NA SLOVENSKU DÚHOVÁ KOALÍCIA? KDH SA DOČISTA ZBLÁZNILO?

-

Ľuboš Blaha: CHYSTÁ SA NA SLOVENSKU DÚHOVÁ KOALÍCIA? KDH SA DOČISTA ZBLÁZNILO?

František Mikloško je späť v politike – odkiaľ preboha všetci tí zombíci vyliezajú? 😂

 1. Najvtipnejšie je, že Fero sa rozhodol, že premaľuje KDH na ružovo. To tu už fakt nikto nič negarantuje?
 2. Mikloško zaťal, že konzervatívne KDH by malo urobiť koalíciu s extrémnymi liberálmi z Progresívneho Slovenska a najsmädnejšej strany SaS.
 3. Nestačilo, že sa tu tri roky vadila Bittó a Záborská, nestačili všetky tie kultúrne vojny – Mikloškovi sa zjavne žiada repete. A aby bol chaos ešte väčší, do koalície chce aj Pellegriniho Hlas. Bravó.
 4. Mne to tak pripadá, že tuná kádehácky matuzalem sa zjavne rozhodol, že ide KDH zaživa pochovať.
 5. Kto by volil akože konzervatívnu stranu, ktorá sa podhadzuje liberálom? Čo ešte má Mikloško, prepánajána, spoločné s konzervativizmom?
 6. Volí ťažkú liberálku a vojnovú štváčku Čaputovú, v protiklade k postojom pápeža podporuje zbrojenie Ukrajiny a ešte aj navrhuje registrované partnerstvo s Progresívnym Slovenskom.
 7. Už len čakám, kedy KDH podporí transexuálne záchody. Feri si kúpi ružové brýlky, pustí si Frankie Goes To Hollywood a cez celú hruď si nechá vytetovať dúhovú zástavu. Nech žije progresivistické KDH 😂
 8. A vraj Feri ide zachraňovať Slovensko pred Smerom. Lebo vraj ak vyhráme voľby, tak tu bude depresia. Toto fakt zadrel.
 9. Pri všetkej úcte – jediný, kto má z nás depresiu, je Zuzana Čaputová, ktorá vymetá telky a vyplakáva, aké to má ťažké, chúďa. Úplné Andersenovo dievčatko so zápalkami.
 10. V ťažkej depresii sú aj jej kamaráti na americkej ambasáde – keď videli prieskum Globsecu, utekali do lekárne po konskú dávku lexaurínu.
 11. Ukázalo sa, že Slovensko chce mier, odmieta americkú vojnovú propagandu a nakoniec aj úplná chuťovka – Čaputová má najnižšiu dôveru spomedzi všetkých prezidentov okolitých krajín. Gratulujeme. Len tak ďalej 😉
 12. Ľudia už majú plné zuby všetkých tých rusofóbnych vojnových rečí, všetkých tých sorosovských Globsecov, celej tej neoliberálnej maškarády na čele s Čaputovou.
 13. A v tejto chvíli popletený Mikloško ohlasuje, že sa chystá liberálno-konzervatívno-pravicovo-ľavicová 5-koalícia s Hlasom, PS, SaS, Sme rodina a KDH. Džízs.
 14. Lebo tento extrémny mačkopes zjavne prinesie Slovensku vytúženú stabilitu. Si vymyslel, Feri 🤦
 15. Ale aspoň sa potvrdilo, že sme mali pravdu. Chystá sa tu liberálny prevrat a asistovať pri tom chce aj KDH. Americkí trpaslíci sa spájajú – len aby ďalej mohli viesť vojnu proti Rusku.

Ja len tak nahlas rozmýšľam, prečo by niekto volil dúhové KDH, keď to už rovno môže hodiť dúhovemu PS-ku? Vysvetlíš mi, Feri?

Zdroj:

https://t.me/LubosBlahaSmer/990

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img
spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

spot_img

2 Komentáre

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás