fbpx
NázoryFedor Flašík koalícii: Choďte už do riti a vyjadrujte...

Fedor Flašík koalícii: Choďte už do riti a vyjadrujte sa o senioroch dôstojne

-

Fedor Flašík koalícii: Choďte už do riti a vyjadrujte sa o senioroch dôstojne

Fedor Flašík povedal len to, čo so myslí veľa ľudí, nie len seniori: “Važení, som dôchodca ,senior, dokedy si budú tie koaličné hovná o nás utierať hubu, vyjadrovať sa o nás ako dementných, nesvojpravnych, zaostalých … debiloch, ktorí nedokážu myslieť, hocikto nás ovplyvní, atď. Tak už dosť !!! Sme omnoho schopnejší , vzdelanejší a mame životne skúsenosti!!! Náš život nebol plagiát!!! Ale real. Choďte už do riti, vyjadrujte sa o senioroch dôstojne, nesiaháte im ani po členky, vážená dementná koalícia!!!”

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 Komentáre

  1. Tiež sa blížím k dôchodkovému veku. Já tie ich kovidové a očkovacie drísty a náborové agitky signalizované a minipulované cez zkorumpovaný mejštrím a zdravotný lobyng neberim už ani ako ponuku k zoznamke v gej klube či kúpu epilátora v akcii. Pokiaľ mňa ktokoľvek z týchto farmaceutických sluhov a korupčníkov dobrovolne vydieraním bude nútit k očkovaniu, nájdem si tú placebom zaočkovanú sketu aj keby mi to malo trvať daších 60 rokov.

  2. Toto celé začalo opatrením uvz v časti, keď zakázali občanom 65+ nakupovať cez víkend. Už vtedy som protestovala. Toto je len ďalšie pokračovanie „dôchodkovej reformy“. Treba ešte viac znížiť počet občanov poberajúcich dôchodky, na ktoré celý dospelý život platili odvody.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás