DomáceNaď ako ,,veľký" líder neviditeľného projektu s názvom Demokrati...

Naď ako ,,veľký“ líder neviditeľného projektu s názvom Demokrati ide organizovať protesty s názvom ,,„Nikam neodchádzame, nikdy neustúpime!“

-

spot_img

Naď ako ,,veľký“ líder neviditeľného projektu s názvom Demokrati ide organizovať protesty s názvom ,,„Nikam neodchádzame, nikdy neustúpime!“

BRATISLAVA 9. apríla (SITA) – Mimoparlamentná strana Demokrati organizuje vo štvrtok 11. apríla o 18:00 pred Grasalkovičovým palácom na Hodžovom námestí v Bratislave verejné zhromaždenie s názvom „Nikam neodchádzame, nikdy neustúpime!“. Chcú ním vyslať jasný odkaz vláde Roberta Fica a novému prezidentovi Petrovi Pellegrinimu, že majú zastupovať záujmy občanov, a nie oligarchov a svojich kumpánov.

„Rozumieme sklamaniu časti verejnosti, ktorá urobila všetko pre to, aby sme spolu ochránili prezidentský palác pred Petrom Pellegrinim, ktorý je predĺženou rukou vládnej zlomoci. Tá za necelých šesť mesiacov dokázala na pokyn Roberta Fica doslova zdemolovať všetko, na čom stojí sebavedomý, spravodlivý právny štát, ktorý má na prvom mieste vždy a len občana,“ uviedli Demokrati. Strana Jaroslava Naďa zároveň uviedla, že rešpektuje výsledky prezidentských volieb, no zároveň chce jasne povedať, že neplánuje byť ticho ani ustúpiť od svojich hodnôt. „Frustrácia nesmie byť silnejšia ako motivácia a dobro nesmie ustúpiť pred zlom, príďme spolu povedať, že „nikam neodchádzame a neustúpime!“,“ vyzýva na záver.

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

2 Komentáre

  1. „Chcú ním vyslať jasný odkaz vláde Roberta Fica a novému prezidentovi Petrovi Pellegrinimu, že majú zastupovať záujmy občanov…“???
    Zastupoval snáď minister vojny Naď záujmy občanov, keď nerešpektoval nevôľu väčšiny Slovákov zapájať Slovensko do vojnového konfliktu na Ukrajine?
    Logika Naďa a spol.:Keď väčšina s niečím nesúhlasí a my to nerešpektujeme, sme DEMOKRATI.🤔

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás