NázoryŠKANDÁL! PS NEPODPORILO 13. dôchodky! Takýchto sociálnych netvorov sme...

ŠKANDÁL! PS NEPODPORILO 13. dôchodky! Takýchto sociálnych netvorov sme tu ešte namali

-

spot_img

ŠKANDÁL! PS NEPODPORILO 13. dôchodky! Takýchto sociálnych netvorov sme tu ešte namali

Progresívne Slovensko za 13. dôchodky nezahlasovalo. To je škandál, konštatuje podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SSD). Ukázalo sa, ako nenávidia slovenských seniorov. Podľa nich si naše mamy a otcovia nezaslúžia nič – radšej posielajú peniaze na zbrane na Ukrajinu. Strašná hanba. 

Česká vláda nedávno odštartovala celosvetovú iniciatívu na nákup munície pre Ukrajinu. A bratislavská kaviareň, samozrejme, pri tom nesmie chýbať. Iniciatíva podporovaná tatom Šimečkom, Magdou Vášáryovou, Richardom Stankem, Kamilou Magálovou a mnohými ďalšími vyzýva Slovákov, aby prispeli. Svojským ironickým spôsobom na to reaguje aj Blaha.

„Tú ich krvavú zbierku na zbrane pre Ukrajinu organizuje šéf Nadácie otvorenej spoločnosti Fedor Blaščák, Sorosovo numero uno na Slovensku. Myslíte si, že Sorosovci a ich podporovatelia poslali milión eur na vysídlených Arménov? Alebo na obete izraelských masaker v Palestíne? Myslíte si, že posielali peniaze na Donbas, keď tam Banderovci plienili ruskú menšinu? “ – pýta sa politik.

A vzápätí si aj odpovedá: „Nie, toto nie je o humanite. Toto je o nenávisti voči Rusku. Chcú zabíjať, chcú, aby tiekla krv. Sorosovci a tí, čo ich podporujú.“

„My neposielame zbrane na Ukrajinu, radšej investujeme stovky miliónov do slovenských dôchodcov. V tom je rozdiel medzi nami a Progresívcami. Nám záleží na Slovákoch, im na Ukrajincoch. Kým oni podporujú vojnu, my chceme MIER,“ uzavrel Blaha.

Čaputová sa tiež nezaprela

Súkromnú zbierku na muníciu pre Ukrajinu podporila aj prezidentka Čaputová. Dokonca je na seba hrdá a komentovala to takto : “Podporila som zbierku pre Ukrajinu, pretože ju považujem za správnu vec”. Čítate dobe, pani prezidentka považuje vojnu a zabíjanie za správnu vec.

„Darmo by ste čakali slová o mieri, o výzvach na mierové riešenie sporu, o rokovaniach, alebo o zastavení paľby. Nič! Neustále to isté dookola – posielať zbrane krajine, ktorá vojnu už viacmenej prehrala,“ myslí si podpredseda Aliancie György Gyimesi.

„Čaputová tak v plnej nahote ukázala všetky neduhy progresívcov a ich teórie, ktorá bola od začiatku mylná. Akurát si to za svet nechcú priznať. ….a tak ľudia naďalej umierajú….,“ dodáva.

Článok vyšiel na: www.hlavnydennik.sk. Autor článku: Diana Zaťková

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás