TV VVVIDEO: Miloš Zeman pre Startitup: Rozhovor o Ficovi, Čaputovej,...

VIDEO: Miloš Zeman pre Startitup: Rozhovor o Ficovi, Čaputovej, Pellegrinim a veľkej politickej chybe

-

spot_img

VIDEO: Miloš Zeman pre Startitup: Rozhovor o Ficovi, Čaputovej, Pellegrinim a veľkej politickej chybe

Zdroj: Startitup

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

1 Komentár

  1. … desať ročia kryptofalošný, obojstranný partajník a nevďačník k červeno-boľševickým osľoboditelom jelitár, čudný socan, vľavo aj vpravo kerujúci sociálny koalo-opozičný oportunista-výhodár a dnes aj prekotený ukronácek a vekom oslabený jenkioignorant milouš edukačno bonmótne pri českej vazalskej handre, plánovito smerom na východ euroatlanticky tľčhubuje, že vraj euroazijsky silné a kultúrné Rusko je agresor, pretože nemá právo urobiť poriadok s fašistickými náckami pri svojich hraniciach a s jenkiovskými abramsami na svojich historických územiach ako iní západno vyvolení, no o milovaných sionistoch v gaze a agresívných jenkiov, militantne tísícky dvojkilometrov rozlezených po svete čuší ako sudeťácká veš pod českou chrastou. Vždy slúžil a aj doslúži špinavo-klamárskym protiľudovým, neľavicovým, menševickým ideám a parazitným prachom nenažratých euroatlantistov až do tímito bruseľsko-fašingtonskými panghartami vyvolania tretej svetovej, demogratúrnej apokalypsy.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás