TV VVĽ. BLAHA: ŠKANDALÓZNE ODHALENIE - JE ŠIMEČKA AGENT CUDZÍCH...

Ľ. BLAHA: ŠKANDALÓZNE ODHALENIE – JE ŠIMEČKA AGENT CUDZÍCH MOCNOSTÍ?

-

spot_img

Ľ. BLAHA: ŠKANDALÓZNE ODHALENIE – JE ŠIMEČKA AGENT CUDZÍCH MOCNOSTÍ?

Neuveríte, na čo som narazil. Šimečka ešte ako mladý študentík písal podvratné manuály na majdany a štátne prevraty.

Vo svojom mládežníckom článku priznáva, že farbebnú revolúciu si západné kruhy odskúšali aj na Slovensku.

A dospieva k záveru, že bez financií a poradenstva zo Západu štátny prevrat urobiť nevedia. Spomína sa samozrejme aj Sorosova nadácia.

Chystáte ďalší majdan na Slovensku, agent Šimečka? A opäť budú musieť zomrieť nevinní ľudia?

Zdroj:

https://t.me/LubosBlahaSmer/1781

Podporte nezávislé médium Denník VV

 • Nezamykáme články
 • Necenzurujeme komentáre
 • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

22 Komentáre

 1. Nie je extrémizmus trestný čin???

  Totalita elita
  za „demokraciou“ je ukrytá.

 2. Blaha je Rusky agent ako jeho otec ktory donasal STB a chysta prevrat pod vplyvom Ruska . DOSTAVA NOTY AKO UROBIT PREVRAT A VYSTUPIT Z EU a NATO
  Chcete zit ako za socializmu Blahovi to vyhovuje lebo tak bol nauceny a za socializmu kedze jeho otec bol komunista sa mal dobre .

  • Milý Roman!
   Takže o Čaputovej sa nesmie povedať, že je americká agentka, zato o Blahovi sa môže povedať , že je ruský agent?🤔
   Za socializmu som nemusela riešiť nebotyčné ceny za zuby! Mala som prácu! Tisíce ľudí nežilo na uliciach! A i.!

   • Za socializmu dedkovi zobrali mlyn ktorý slúžil celej dedine. Nedalo sa slobodne prejaviť názor a deň čo deň Vás klamali a klamali a klamali… našťastie sú ešte krajiny kde si môžete tento zvrateny sen ísť dožiť…

    • Aj môjmu dedkovi zobrali polia /bol majetný roľník/, driny a babka bola rada, že sa zbavila neskutočnej driny, mama bola rada, že nemusela otročiť a mohla ísť študovať. No a ja som žila v mieri, pokoji, dostala som kvalitnú zdravotnú starostlivosť, lacné zdravé potraviny…a ľudia sa k sebe správali ľudskejšie a úctivejšie.
     Že ste nemohli slobodne vyjadriť svoj názor, to je pravda, nemalo to tak byť.
     Teraz vás neklamú?
     Cesta peňazí je tvrdá, môžete si ten zvrátený sen žiť. Ja odmietam ! A nikoho zo Slovenska nevyháňam ako Vy.

  • Blaha je neplatený ruský agent podľa platených amerických agentov, čo dáva logiku len čaputokorčokoslniečkárom.

 3. Komunisti svoje spôsoby nezmenili. Opäť vytvárajú triedneho nepriateľa, a opäť im ľudia naleteli. Hlavne udržať ľudí v nenávisti a strachu z nepriateľa.
  Veď sa pozrite trocha do histórie.

  • Milý Ladisla!
   A vari tu nie sú triedy? Niektorí žijú z tristo- sedemsto eur mesačne, niektorí zo štnásť tisíc, no a niektorí „nemusia pracovať do konca života, ani moje deti“ /výrok Matoviča/.
   Niektorí si užívajú luxus a niektorí musia pracovať dvanásťhodinovky, aj v noci. alebo musia odísť od rodiny pracovať do zahraničia. Tieto triedy sa určite nikdy nebudú milovať.

   Šimečkov/st./ odkaz voličom Smeru: „Ste svine vnútri ľudských bytostí“. Takže, kto tu šíri nenáviť??? Kto vyháňa ľudí do ulíc???

 4. Prosím pán Blaha, viem že máte literatúrneho ducha ,len už prestaňte písať pomaly na každého kto nie je z Vašej brandže. Odporúčam skôr napísať rozumné knihy. Takým spôsobom ten pokoj v krajine nikdy nebude. Prosím prestaňte a robte niečo zmysluplné. Ďakujem za pochopenie.

  • Milá Kristína!
   Pokoj v krajine nebude, keď nebudete spolupracovať a hecovať ľudí v uliciach.
   Prosím, robte niečo zmysluplné. Ďakujem za pochopenie.

 5. … pan Blaha má pravdu, šimečka je u atlantistov zedukovaný a na Slovensku zle domestikovaný, zákerný, proanglosaský hajzlík, kapounský provokatér, ktorý plní zadania prachatých páníčkov z poza veĺkej, kaľnej mláky. Bez nafasovaných petrodolárov od jenkiov by bol bezvýznamný, túlajúcí sa niktoš, štítiaci sa roboty ako bruseľský bordelpapá. Takéto západom vypestované moráľne, protiľudové trosky by mali byť opatrené monitorovacím náramkom s vymedzeným časom túlania sa medzi nematovičovskými, obyčajnými ludmi. Boh ochraňuj Slovensko pred západiarskými agentami typu šimečkovcov. Na čo sadnú, tam škodia, ako mandelínky.

 6. Tak Blahovi by som neverila nič. On vie prekrútiť každú informáciu tak, ako sa mu hodí. Tak, ako aj podľa neho Rusko nevedie na Ukrajine žiadnu vojnu. To je v podstate aj pravda, lebo hlavne sa zameriava na likvidáciu civilného obyvateľstva a všetkého, čo vybudovali, školy, pošty, kultúry

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás