NázoryRemišová, nevie koľko je DPH, ale na bludy je...

Remišová, nevie koľko je DPH, ale na bludy je expertkou: Po relácii Fica s Kollárom reagovala, tak ako jej kapacita mozgu dovolila. Čo jej chuderke ostáva s jej torzom zvaným Za ľudí

-

Remišová, nevie koľko je DPH, ale na bludy je expertkou: Po relácii Fica s Kollárom reagovala, tak ako jej kapacita mozgu dovolila. Čo jej chuderke ostáva s jej torzom zvaným Za ľudí

Ministerka Veronika Remišová (Za ľudí) sa dnes musela pri televíznej obrazovke triasť od strachu z rozpadu vlády a možných predčasných volieb, ktoré pripustil jej koaličný partner B. Kollár (Sme rodina) a na sociálnej sieti opäť perlila. Čo tejto úbohej pani ostáva. Snažiť sa udržať vládu, čo toto dvadsiate koleso na voze v tejto koalícii ani nemá vo vlastných rukách. Jej nezmysly dokonca vyvrátil aj Boris Kollár. Týkali sa menšinovej vlády, ktorej súčasťou mal byť SMER – SD.

Remišová by si mala pozrieť včerajšiu tlačovku Smeru, kde boli jasné dôkazy, čo sa v polícii deje. Potom sa nebude zbytočne zhadzovať, podobne ako pri naištalovaných zariadeniach na ochranu siete Govnet, kde doslova vytrúbila do sveta, ako si Slovensko chráni internetovú sieť. Nuž digitálna líderka, niet čo dodať.

Múdrosti Veroniky Remišovej sú nič len otrepané frázy, ktoré dokazujú, že zúfalstvo je to, čo je jej démonom. Obzvlášt, keď tam spomína ešte aj Vladimíra Mečiara:

FICOVA PRACOVNÁ METÓDA JE KLAMAŤ, KLAMAŤ A KLAMAŤ

Po dnešnej diskusnej relácii je úplne jasné, aký plán má so Slovenskom Robert Fico. Zastaviť stíhania svojich nominantov, vyčistiť políciu od čestných vyšetrovateľov, zrušiť Úrad špeciálnej prokuratúry, zrušiť Špecializovaný trestný súd a opäť všade dosadiť len smeráckych poskokov, aby mohli všetci beztrestne kradnúť a zneužívať štát. Fico vie, že jeho jedinou záchranou je neustále podkopávanie právneho štátu a znevažovanie orgánov činných v trestnom konaní, ktoré si robia svoju robotu. Preto v každej relácii klame o vyšetrovateľoch a prebiehajúcich konaniach a korupčníkov bežne prirovnáva k politickým väzňom.

Robert Fico takisto bohapusto ľudí klamal, že Smer nikdy nevládol v menšinovej vláde. Pritom Ficov korunný princ Pellegrini od roku 2019 do volieb mal menšinovú vládu, po odchode viacerých poslancov z klubu Most aj Smer. No Pellegriniho smerácka menšinová vláda nebola ich najväčším problémom. Ich najväčším problémom boli obrovské korupčné kauzy, v ktorých občania prišli o stovky miliónov eur, a ktoré sa chvalabohu dnes riadne vyšetrujú.

Ale jednu pravdu Fico povedal: že budúca vláda musí skoncentrovať všetko svoje úsilie na obrovský balík peňazí z Plánu obnovy a z nových eurofondov. To je presne ten dôvod, prečo Fico/Pellegrini urobia všetko preto, aby sa dostali k moci. Stálo nás obrovské úsilie očistiť štátne IT od ich parazitov a nastaviť lepšie procesy v nových eurofondoch. Bola by katastrofa, ak by to zas rozkradli.

Výstupy Roberta Fica by mali byť výstrahou pre tých, ktorí si želajú predčasné voľby, alebo rozbíjajú koalíciu. Pretože je celkom možné, že Slovensko sa ocitne v takých temných časoch, v akých nebolo ani za Mečiara.

Ďalší dôkaz jej zmätenosti v čase a priestore je, že raz spomína: ”Fico sa chce vrátiť, lebo nominanti Smeru sú vyšetrovaní”, neskôr už možný problém Slovenska majú byť peniaze z Plánu obnovy, ktorých sa podľa Remišovej chce Fico zmocniť. Ona sama vlastne nevie, čo chce povedať.

Zdroj: FB V. Remišová
Zdroj: FB Veronika Remišová

Relácia V politike na TA3:

https://www.ta3.com/relacia/25292/ma-policia-konecne-rozviazane-ruky-chaos-pokracuje

VV

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

4 Komentáre

  1. Drahá Veronička aj z celou vládou že ste nás stáli viac za dva roky ako Smer za dvanásť už je zrejmé zo sekery ktorú ste zaťali. Hlúpy ste preto že si to vôbec neuvedomujete. Navyše miesto toho aby ste tie požičané peniaze rozdali medzi ľud ktorý to bude splácať aby sa mu ľahšie žilo tu básnite o oddlžení nemocníc výstavbe nových a neviem čo ešte no stále skutek útek. Mnoho ste prešustrovali a minuly na nezmysli bez akceptácie hoc akej polemiky o inom názore sa ani baviť nemusíme.

  2. Na Slovensku by sa mali zaviesť nové merané jednotky: jednotka hlúposti 1 remišova, jednotka tuposti 1 pročko. 1 remišova+1pročko=1čaputova.

  3. Čítať tieto hlúposti ma stojí priam nadľudské úsilie. Ale utvrdzuje ma v tom, že som pochybila v posledných voľbách, keď som volila stranu, ktorá sa do NRSR nedostala. Ešte si počkám, ale momentálne je Fico u mňa jednotka. Iba čakám, ako sa vysporiada on a jeho strana s tými hlúposťami, ktoré sa na nás valia z eú a nato a samozrejme ako upracú svojich európskych poslancov s ich protislovenským hlasovaním.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás