NázoryBlaha reaguje na ideologicky sfanatizované politbyro sediace v čele...

Blaha reaguje na ideologicky sfanatizované politbyro sediace v čele slovenskej pobočky francúzskej automobilky, ktoré ukončilo spoluprácu s MMA zápasníkom Véghom za jeho politický názor odmietajúc voliť Korčoka: „Firma Renault pohŕda a nerešpektuje 1,4 milióna ľudí, ktorí majú iný názor ako oni. Kam až chcú zájsť s tou svojou nenávisťou? Ja oddnes Renault bojkotujem, čo vy?“

-

spot_img

Blaha reaguje na ideologicky sfanatizované politbyro sediace v čele slovenskej pobočky francúzskej automobilky, ktoré ukončilo spoluprácu s MMA zápasníkom Véghom za jeho politický názor odmietajúc voliť Korčoka: „Firma Renault pohŕda a nerešpektuje 1,4 milióna ľudí, ktorí majú iný názor ako oni. Kam až chcú zájsť s tou svojou nenávisťou? Ja oddnes Renault bojkotujem, čo vy?“

Podpredseda NR SR Ľuboš Blaha sa vo svojom príspevku pozastavil nad politicko-ideologickým rozhodnutím predajcu automobilov Renault na Slovensku ukončiť spoluprácu s jedným z najznámejších slovenských športovcov Attilom Véghom pre jeho politický názor. „Agresivita slušnoľudí sa po prehre v prezidentských voľbách vystupňovala do extrémnej podoby. Už nás neváhajú napádať ani s našimi rodinami,“ konštatuje Blaha zároveň aj v reakcii na frustráciu sfanatizovaných voličov Ivana Korčkoka, po tom ako jeden z nich s vulgarizmami slovne zaútočil na premiérovho poradcu Erika Kaliňáka.

Ľuboš Blaha: Firma Renault ukončila spoluprácu s jedným z najznámejších slovenských športovcov Attilom Véghom, pretože podporil Petra Pellegriniho v prezidentských voľbách.

1. Prečítajte si, čo napísali jeho manažérovi. Myslím, že nič nechutnejšie som ešte nečítal.

2. Zástupkyňa Renaultu otvorene píše, že by im ani nevadilo, že prejavil politický názor, ale že ona a jej „bublina“ je na opačnej strane (Korčok) a že naša strana podľa nej „klame a je krivá“.

3. A teda na politickú podporu našej vlády sa podľa Renaultu nevzťahuje „rešpekt“.

4. Takže takto. Ak majú komerčné značky takto flagrantne zasahovať do slobody slova a politickej súťaže, dostali sme sa na pokraj korporátneho fašizmu.

5. Attila Végh sa stal jedným zo športových symbolov Slovenska a útok naňho zo strany nadnárodnej korporácie je útokom proti celému Slovensku.

6. Ale čo je najdôležitejšie. Firma Renault vlastne vyhlásila, že pohŕda a nerešpektuje 1,4 milióna ľudí, ktorí majú iný názor ako oni.

7. Prednedávnom som jazdil na aute Dacia, ktoré patrí pod Renault. Bolo to v domnienke, že Renault je apolitický.

8. Daciu som predal, lebo sa mi narodilo tretie dieťa a nemali sme v nej dosť miesta. Ale keby som ju nepredal pred mesiacmi, zbavím sa jej teraz. Z princípu.

9. Renault urazil polovicu národa. Odkázal nám, že nás nechce ako zákazníkov a že bude šikanovať tých, ktorí majú taký názor ako my.

10. Je najvyšší čas sa proti takémuto korporátnemu útlaku brániť. Už nikdy si nekúpim od značky Renault ani voňavý stromček do auta.

11. Zvážte, prosím, priatelia, čo urobíte vy. Bojkot je jedna z mála zbraní, ktoré majú bežní ľudia, aby sa postavili arogancii korporácií a politickej šikane.

12. Možno si v Renaulte myslia, že ich zákazníci sú len bratislavskí zbohatlíci, ktorí volili Korčoka.

13. Možno zistia, že na ich autách doteraz jazdili bežní ľudia, ktorých tak odporne vyurážali.

14. Vyjadrujem solidaritu Attilovi Véghovi. Toto je cez všetky čiary.

15. Skončil som s Renaultom. Držme spolu, priatelia!

KAM AŽ CHCÚ ZÁJSŤ S TOU SVOJOU NENÁVISŤOU?

Agresivita slušnoľudí sa po prehre v prezidentských voľbách vystupňovala do extrémnej podoby. Už nás neváhajú napádať ani s našimi rodinami.

1. Erik Kaliňák zverejnil video, ako mu vulgárne nadáva mladý volič Ivana Korčoka. Vyhráža sa násilím a šíri tú najtupšiu nenávisť.

2. Chcel by som mať Erikov pokoj, ktorý sem-tam utrúsi nejakú ironickú poznámku a veselo si chlapíka v amoku natáča na mobil.

3. Ja som dnes narazil na podobného primitíva v obchode. V kočíku mi spalo bábo, vedľa mňa stálo druhé malé dieťa.

4. A slušnočlovek došiel ku mne a začal mi nadávať. Podišiel som k nemu a naložil mu, čo sa doňho zmestilo.

5. Iba najväčší primitív na svete môže napadnúť otca rodiny v prítomnosti jeho detí, vrátane bábätka.

6. Prepáčte, ale zjavne nemám Erikov takt. Ten kriklúň dostal, čo si zaslúžil. Myslel som, že sa tam rozplače. Keď ide o ochranu mojej rodiny, nepoznám zľutovanie.

7. Odkázal som mu, nech si založí rodinu a potom možno pochopí, ako hlúpo sa správa. Samozrejme – trošku šťavnatejšie.

8. Na mňa si žiadna zakomplexovaná slniečkarska trúba nebude otvárať ústa pred mojimi deťmi. Na to zabudnite, Progresívci.

9. Nemajú úctu k rodine, nemajú úctu k deťom, nemajú úctu k ničomu. Toto ich učí ten ich progresivizmus – nenávidieť každého, kto má iný názor, otravovať, urážať, útočiť na rodiny.

10. Ja sa s primitívmi maznať nebudem. Ale opakujem – chcel by som mať Erikov pokoj. Kajám sa.

11. V jednom má Erik pravdu – títo hejteri sú vlastne len obete. Vymyli im mozgy liberálne médiá, ktoré ich dopujú nenávisťou a hecujú proti Smeru.

12. Najnovšie už vytiahli aj národnostnú kartu a Schutz v Sme nadáva na Maďarov na Slovensku, vraj „prišli o rozum“. Kam až zájde ich nenávisť?

13. Komentátori N-ka a Smečka sa pretekajú, kto viac vyuráža našich voličov – až tak hlboko klesli. Na nerozoznanie od hnedokošeliarov.

14. Na internete sa už zase slniečkari vyhrážajú, že sa zbalia a odídu zo Slovenska. Akosi zabudli, že už raz odišli po parlamentných voľbách a už tu vlastne nie sú. Ups.

15. Ak si myslíte, drahí, že len kvôli vašej frustrácii budeme znášať vaše útoky, tak ste na veľkom omyle – ak sa priblížite k našim rodinám, budete ľutovať.

A vyzývam korčokovských propagandistov z liberálnych plátkov – prestaňte s tou extrémnou nenávisťou, kým je čas. Lebo to nedopadne dobre.


Zdroj: Telegram Ľuboš Blaha (1), (2) / InfoVojna

Podporte nezávislé médium Denník VV

 • Nezamykáme články
 • Necenzurujeme komentáre
 • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

3 Komentáre

 1. Pán Blaha. Bojkotovať je potrebné aj masovomanipulačné médiá, MS v hokeji v českom protektorate, zahraničné p _otravinové reťazce… a na vedúce miesta do štátnej správy dať odborníkov so skúsenosťami a znížiť ich počet na tretinu a tiež odstrániť otrokarske montovne a začať vyrábať Slovenské potraviny a spotrebný tovar.

 2. Už aj akýsi Kaco prišiel na to, kdjeroes zakopaný! Len ten Bláhový Bláha je taký nedundavý, že mu to stále nedochádza! Slováci budú slobodný až keď pošlú Dzurindu aj s Miklošom do basy za vlastizradu, pretože sa k moci ustáli preto, lebo ľudia nechceli dovoliť Mečiarovi aby si svojimi ľuďmi ukradli slov. veľkokapital výmenou za dlhopis pre občanov! A potom bez kúska cti za babku „predali“ slov. veľkokapital cudzincom.! A bláhový Bláha tu ľuďom odporúča nekupovať Daciu ! No nie je ten Bláha bláhový?!!!
  PODPREDSEDA SLOV. PARLAMENTU!
  Čím sa líši od Dzurindu či Mikloša? Iba tým, že Boha pusto zavádza ľudí! Vodu káže, víno pije!

  • Trepes riadne. Vsetky taketo spolocnosti by som vyhodil zo Slovenska tazke budete radi slnieckari , ze aspon Vam mozu predavat „apoliticke“ spolocnosti. Vsak to bol cisty utok na vladu ked nejaka puca napise , ze tato vlada klame.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás