fbpx
ZahraničnéZa jeho vlády sa začala v Európe vojna, ktorú...

Za jeho vlády sa začala v Európe vojna, ktorú prudko podporuje: Dedo Biden to nazýva múdrosť

-

Za jeho vlády sa začala v Európe vojna, ktorú prudko podporuje: Dedo Biden to nazýva múdrosť

Biden: Vysoký vek mi priniesol „múdrosť“

Washington 6. mája (TASR) – Americký prezident Joe Biden, ktorý sa chce uchádzať o znovuzvolenie, v piatok povedal, že jeho pokročilý vek mu priniesol veľa múdrosti. TASR informuje podľa agentúry AFP.

„Nadobudol som sakra veľa múdrosti a viem viac ako drvivá väčšina ľudí,“ povedal v piatok pre televíziu MSNBC. Išlo o prvý rozhovor, ktorý poskytol médiám od oficiálneho spustenia svojej kampane minulý týždeň. Demokratický kandidát má 80 rokov a v prípade znovuzvolenia by mal na konci druhého funkčného obdobia 86 rokov.

- reklama -

„Som skúsenejší ako ktokoľvek, kto sa kedy uchádzal o tento úrad. A myslím si, že som dokázal, že som čestný a zároveň efektívny,“ povedal.

Prezident doteraz málokedy riešil svoj vek, ktorý však mnoho voličov považuje za jeho hlavný hendikep. V roku 2024 by sa v súboji o Biely dom mohol opäť stretnúť s republikánom Donaldom Trumpom, ktorý má teraz 76 rokov.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás