NázorySLEDUJEME PRIEBEŽNÉ VÝSLEDKY

SLEDUJEME PRIEBEŽNÉ VÝSLEDKY

-

spot_img

SLEDUJEME PRIEBEŽNÉ VÝSLEDKY

Spočítaných 32.60%

Spočítaných 7.10%

RTVS NAŽIVO

https://www.rtvs.sk/televizia/live-1

BRATISLAVA 23. marca (SITA) – Takmer všetky volebné miestnosti pre prvé kolo prezidentských volieb sa zatvorili. Hlasovanie sa predlžuje o 30 minút, teda do 22:30, v obci Norovce v okrese Topoľčany. Ako pre médiá potvrdila Štátna komisia pre voľby a kontrolu financovania politických strán, dôvodom bolo, že ráno meškal predseda volebnej komisie. Volebnú miestnosť tak otvorili až o 07:30. O 20 minút dlhšie hlasujú aj voliči v Senici. Podľa šéfa Štátnej komisie pre voľby a financovanie politických strán Eduarda Burdu tu v dopoludňajších hodinách skolaboval člen okrskovej volebnej komisie. „Z tohto dôvodu v danom okrsku bolo na 20 minút prerušené hlasovanie,“ povedal Burda.

Štatistický úrad (ŠÚ) SR začne priebežné výsledky prvého kola prezidentských volieb zverejňovať až po zatvorení všetkých volebných miestností, teda až po 22:30. Na stránke volbysr.sk. ich bude aktualizovať každých desať minút. „Priebežné výsledky budú obsahovať dáta zo 79 okresov, ako aj 49 územných obvodov,“ informovala hovorkyňa ŠÚ SR Jana Morháčová.

Oficiálne výsledky zverejní ŠÚ SR po schválení Štátnou komisiou pre voľby a kontrolu financovania politických strán v nedeľu 24. marca.

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

2 Komentáre

  1. … to snaď nieje možné. Čierno-okuliarnik vyhrá. Atlantický lokaj už cibruje slovká hymny pruhovanej handry s pravú rukú na náprsnom mešci. Príšerné, hrôzostrašne. Slováci sú skutočne schopný si, za svojho vojnového kata či protiruského fírera, zvoliť tohto natovského BASTARDA ! Neuveriteľné.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás