TV VVVIDEO: E. Kaliňák: TOTO SI POZRITE! DNES SOM POČAS...

VIDEO: E. Kaliňák: TOTO SI POZRITE! DNES SOM POČAS VENČENIA STRETOL PRODUKT NENÁVISTNÝCH DENNÍČKOV

-

spot_img

VIDEO: E. Kaliňák: TOTO SI POZRITE! DNES SOM POČAS VENČENIA STRETOL PRODUKT NENÁVISTNÝCH DENNÍČKOV

E. Kaliňák na sociálnej sieti Facebook uviedol:

Na tohto chlapca sa ani nehnevám, pretože je nešťastnou obeťou nenávisti liberálnych novinárov, ktorí nedokážu zniesť a rešpektovať výsledky demokratických parlamentných aj prezidentských volieb.

Žiadne argumenty, či rozumná diskusia, len číra nenávisť, ktorá sa neštíti použiť násilie. To je ich slušná, prozápadná, no skrátka tá „lepšia“ časť Slovenska.

Podporte nezávislé médium Denník VV

 • Nezamykáme články
 • Necenzurujeme komentáre
 • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

9 Komentáre

 1. Štandardný problém je, že nevidíme celú situáciu od začiatku.

  Hulvatstvo je ešte mierne, len verbálne.
  Erik sa z pozície nedotknuteľnosti naozaj zabával a hecoval. Na priamu výzvu k stretu nereagoval a pán dobre vedel, že nemôže.

  Suma sumárum, Erik bude musieť byť v politike veľmi dlho a dúfať, že nikdy nestretne niekoho komu nebude vadiť platiť niekoľko rokov za chvíľkové potešenie.

 2. … po hrubo vuľgárnej nadávke takéhoto progresívného povalača s symptómom bezcennej handry a agresívného zmrda na církevným obradom potvrdenú ženu, má následovať bleskový štart do bezprostrednej blízkosti pouličného pyskovača a zo stretávacej vzdialenosti 10cm .. face to face .. sa ho pokojne opýtať, či má ešte stále pravideľnú a hnedkastú stolicu, pokiaľ krotko prikývne, natisne sa príležitosť do červenkastého odtieňa mu výchovne zbarviť jedno líco, pokiaľ zvýši agresivitu, môže nasledovať radikáľnejšie riešenie, poťahať ho po asfalte hore-dole, aj naopak, prejsť sa po ňom a nakoniec si oťapenú korisť označiť ako svoje teritórium. Toto slovanské jednanie však predpokladá, že takúto starozákonnú ochranu svojej integrity máte dobre natrénovanú a že sa tak trocha podobáte na Attilu Véghta, inak hrozí, že sa karty obrátia.

 3. Hajzel cierny, robit nebude ani za svet, radsej ide volit Matovica, lebo mu slubi peniaze.A takto by to malo vyzerat u nas v spolocnosti?? Vsetkych ich nahnat do prace, ked nebude chciet niekto robit, zavriet ich treba.

 4. Takto dnes vyzerá Bratislavská „Progresívna inteligancia “ Je najvyšší čas vybrať nové hlavné mesto Slovenska. Takáto svoloč nemá so Slovenskom a Slovákmi nič spoločné. Pani Vojana : “ Toto je Vaše dielo „

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás