NázoryŠeliga a Demokrati moralizovali, Monika Beňová im bez zdvorilosti...

Šeliga a Demokrati moralizovali, Monika Beňová im bez zdvorilosti napísala, čo sú za zberbu

-

Šeliga a Demokrati moralizovali, Monika Beňová im bez zdvorilosti napísala, čo sú za zberbu

BRATISLAVA 12. augusta (SITA) – Šéf Smeru-SD Robert Fico používa zadržaného Tibora Gašpara ako panáčika do rozprávky s cieľom rozpustiť Úrad špeciálnej prokuratúry, Špecializovaný trestný súd a zastaviť vyšetrovania. Tvrdí to poslanec Národnej rady SR Juraj Šeliga (Demokrati). „Na to využijete čokoľvek a kohokoľvek. Darmo sa vyhrážate, toto vaše divadlo je priehľadné, rozprávka prekuknutá,“ adresoval Ficovi. Šéfovi Smeru-SD pripomenul, že o tom, čo smeráci robili, vypovedajú ich vlastní ľudia. Bývalý policajný prezident Gašpar podľa neho nie je žiadna politická obeť, ako to tvrdí Fico, pretože sa nezodpovedá politikom, ale prokurátorovi a súdu.

Fico a jeho ľudia sa snažia robiť všetko pre to, aby sa predrali k moci a zabezpečili si beztrestnosť, tvrdí Šeliga. „Ale nie, my nebudeme ticho a vaše vyhrážanie a krik nás nezastraší! A keď sa vám tak páči Ezechiel a Biblia, tu je Galaťanom 6:7: Čo človek zaseje, to bude aj žať,“ adresoval Ficovi. Policajná akcia, pri ktorej zadržali Gašpara, mala krycí názor Ezechiel 7.

Jednotka kandidátky Demokratov Andrea Letanovská reagovala na Ficove slová z piatkovej tlačovky, kde vyzval prezidentku Zuzanu Čaputovú, aby ich postrieľala, keď nevie, ako inak zlikvidovať opozíciu. „Viete, pán Fico, ako sa hovorí – podľa sebe súdim teba. To nevypovedá ani omylom o tom, ako s opozíciou jedná prezidentka, ale skôr o tom, ako by ste s opozíciou jednali vy“. Ako pokračovala, chápe, že Fico má strach. Nie však o budúcnosť Slovenska. „Bojíte sa o seba a „vašich ľudí“. Správne ste vycítili, že tieto voľby sú vaša posledná šanca. A všetci vidia, ako zúfalo a s využitím všetkým prostriedkov bojujete za svoju záchranu,“ uviedla Letanovská. Zároveň odsúdila Ficove hrubé útoky na prezidentku. „Verím ale, že nielen pani Čaputová, ale že aj kopec ďalších slušných a silných žien a mužov nevzdá tento boj a urobí všetko pre to, aby naša krajina neskončila v krvavých rukách, v rukách mafiánov, konšpirátorov a zbabelcov, ako ste vy,“ uzavrela.

Bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara, ktorý kandiduje z deviateho miesta za Smer-SD, zadržala v piatok v skorých ranných hodinách NAKA. Okrem Gašpara zadržali policajti aj Romana Stahla, ktorý viedol napríklad vyšetrovací tím Novinár. Dôvodom má byť korupcia. Polícia v piatok na sociálnej sieti potvrdila, že počas akcie s krycím názvom „Ezechiel 7“ boli v Nitrianskom kraji zadržané dve obvinené osoby R. S. a T. G., a to v súvislosti s podozrením z korupčnej trestnej činnosti. Celkovo sú v tejto veci obvinené tri osoby, okrem už uvedených je to aj N. B. Robert Fico zadržanie Gašpara označil za útok oficiálnej štátnej moci na opozíciu. Obvinil prezidentku aj premiéra Ľudovíta Ódora, že o policajnej akcii vopred vedeli a dali na ňu súhlas, čo obaja označili za lož.


Monika Beňová nenechala na Šeligovi jednu nitku suchú:

Ešte pár poznámok k tomu, čo som práve sledovala v TV. J. Šeliga tára o našej kampani a vraj máme strach. Tento mládenec bez úspechu, s plyšovým medvedíkom pobehujúci medzi politickými mŕtvolami najprv u Remišovej a teraz u Hegera ešte kampaň nevidel. My sa s vami, príčetnými ľuďmi, vidíme od 15.8.začíname v Rimavskej Sobote a tešíme sa na vás.

Michal Šimečka 🙂 ktorý nás o dušu obvolával keď ho v prvom kole nezvolili za podpredsedu EP a ktorého najvačší “úspech” pre Slovensko bola historicky prvá rezolúcia proti vlastnej krajine, ktoru kedy predložili slovenskí poslanci. Vraj sme tu všetci homofóbni. Jeho najvačšou traumou je, keď mu niekto pripomenie ako robil asistenta vtedajšiemu smerákovi B. Zalovi. Čo už može vobec hovoriť človek, ktorý sa hanbí za svoju prácu. Predseda strany, ktorá minula najviac na kampaň nech vobec nespomína kampane kohokoľvek iného.

A čo pani prezidentka. Čo Vy hovoríte o “nezasahovaní” do práce polície. A čo myslíte že sme už zabudli na vaše tajné stretnutie s Alačom, Kolikovou, Hegerom, Kollarom, Mikulcom a spol.v špeciálnej miestnosti kdesi v centrále SIS? Kde je Vaše citlivé vnímanie životov p. Santusovej, nebohého p. Lučanského, či iných perzekuovaných občanov. Sú to aj Vaši občania, aj keď sa Vám zjavne hnusia. Ale isteee, Vy ste prezidentkou všetkých.

Ľudovít Ódor, to je vlastne jedno, toho je aj zbytočné komentovať, lebo ten len prikyvuje, chodí debatovať kade tade a tak ako odkiaľsi prišiel, tak sa aj vytratí.

Tak si to zhrňme, jeden z kľúčových “svedkov”, samozrejme na slobode a bez obvinenia, si teda spomenul, že o úplatkoch ktoré inkasoval mal vedieť Tibor Gašpar. Síce povedal že to nevie dokázať ale že on si to tak myslí. Takže, o piatej ráno pre Tibora Gašpara prišla NAKA, lebo bývalý policajt ktorý bral úplatky a pokojne si žije svoj podlý život na slobode bez postihu si spomenul že by mal vedieť jeho nadriadený

No a posledná poznámka je na adresu reprezentantov židovskej komunity na Slovensku UZ ŽNO. Špeciálne jej predsedu Richarda Dudu. Pán Duda, Vám neprekáža, že “spravodlivosť” na Slovensku reprezentuje p. Pavol Ďurka, ktorý podľa uznesenia Policajnej inšpekcie mal v kancelárii na nástenke hákový kríž? Či …Židia na Slovensku

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Ďakujem pani Beňovej za pravdivé zhodnotenie tejto poslednej udalosti. Pevné verím, že božie mlyny melú síce pomaly, ale iste. Tí, ako Šeliga akási Letanovská a Šimečka sa raz dočkajú toho, čo si za vlastizradu zaslúžia. Vrátane palácovej princeznej.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás