fbpx
NázoryĽuboš Blaha: Igor Matovič sa išiel vyplakať do Aktualít...

Ľuboš Blaha: Igor Matovič sa išiel vyplakať do Aktualít – a dával také bomby, že sa za hlavu musí chytať celé Slovensko. Plačem od smiechu

-

Ľuboš Blaha: Igor Matovič sa išiel vyplakať do Aktualít – a dával také bomby, že sa za hlavu musí chytať celé Slovensko. Plačem od smiechu

 1. Matovič obvinil Kolíkovú, že je zlodejka. A vraj jej aj do očí povedal, že spáchala podvod pri prenájme budovy za 30 miliónov.
 2. Tento Kolíkovej podvod bol podľa Matoviča premyslený a sofistikovaný – nastrčili firmy, aby predstierali súťaž a šup, hodili biznis firme, prepojenej na Kolíkovej brata.
 3. Toto tvrdí líder koalície o ministerke spravodlivosti. A ďalej s takouto zlodejkou vládne. Perfektné – oni sa tým už ani netaja. Vláda zlodejov.
 4. Ďalej sme sa od Matoviča dozvedeli, že už dávno mal SaS vyhodiť z vlády. A samozrejme, kopance do Sulíka – to už ani nekomentujem. Slušnovláda v praxi.
 5. O Sme rodine lietali tiež úplné bomby. Vraj Boris Kollár má „mafiánsku česť“, resp. „zlodejskú česť“. A že je na ňom cenné, že kryje svojich kumpánov. Toto Matovič fakt dával.
 6. Chlap v priamom prenose obhajoval ideológiu „našich ľudí“ – vraj filozofia „padni komu padni“ nemôže byť aplikovaná na Sme rodina, lebo by sa rozpadla vláda.
 7. Paráda – Matovič teda priznal, že Sme rodina majú za ušami, ale že nemôžu ísť po nich, lebo by sa im to rozpadlo. Lepšie by to nedal ani Al Capone.
 8. Osobitne vtipné bolo, že popri týchto bombách Matovič celú reláciu vrieskal, že všade okolo je mafia a samozrejme, najhorší je Fico a Pellegrini A len oni v OĽaNO sú tí dobrí – nuž, ja neviem, ale nič mafiánskejšie ako Matovičove reči som v živote nepočul.
 9. Čiže kryť zlodejov je podľa Matoviča fajn, ale musia to byť jeho zlodeji. Výborné. Skvele sa bavím. Náš bojovník proti korupcii. Dokonalé.
 10. Matovič dokonca potvrdil svoje stretká s Makóm a vraj vedel, že je gauner, ale nevadilo mu, že mal ísť robiť tajného agenta SIS. Matovič to považuje za „štandard“. Ja mám ešte stále ústa dokorán, že tam ten chlap plieskal.
 11. Od Matoviča sme sa ďalej dozvedeli, že Za ľudí sú pred rozpadom a nič ich už nezachráni. A že Sulík s Kolíkovou prebehnú k Pellegrinimu a budú spolu vládnuť.
 12. A tiež sme sa dozvedeli niečo, s čím pre zmenu možno jedine súhlasiť – Čaputová pohŕda ľuďmi a nemala čo dávať na ústavný súd referendum. Matovič bude referendum rešpektovať – to bola asi jediná príčetná vec, ktorú povedal.
 13. Summa sumarum: ak po tomto rozhovore Matoviča vydrží v koalícii kameň na kameni, tak to znamená jedine to, že Matoviča už považujú všetci za psychiatrického pacienta a nikto ho už neberie vážne.
 14. Kolíkovú obviniť zo zlodejiny za 30 miliónov a držať ju vo funkcii? Šíriť nenávisť voči SaS a priznať, že ich mali dávno vyraziť? Potvrdiť, že sú s Makóm jedna ruka? Hovoriť o Kollárovi, že má „mafiánsku česť?“ On tam reálne vyurážal všetkých. A veselo sa pri tom rehlil. Čisté psycho.
 15. Pán Matovič, vy ste pre opozíciu hotovým požehnaním. Načo zvolávať mimoriadne schôdze a odvolávať ministrov, keď viac paseky urobí každé vaše mediálne vystúpenie?
  Gratulujeme, posielame vám bonboniéru aj s červenou stužkou – jediný kápo, čo sám odhaľuje vlastnú vládu zlodejov, tlieskam ?

Zdroj: Facebook, Ľuboš Blaha

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás