NázoryĽ. BLAHA: ÓDORA UŽ USVEDČIL Z KLAMSTVA AJ SULÍK...

Ľ. BLAHA: ÓDORA UŽ USVEDČIL Z KLAMSTVA AJ SULÍK – PROGRESÍVCOM SA TO RÚCA

-

spot_img

Ľ. BLAHA: ÓDORA UŽ USVEDČIL Z KLAMSTVA AJ SULÍK – PROGRESÍVCOM SA TO RÚCA

Tak to je krásne. Už aj Sulík obviňuje Ódora, že klame a straší. Tí Progresívci sú už tak mimo, že sa za hlavu chytajú aj v ich pobočke SaS.

 1. Ódor predstiera, že Slovensko vraj po eurovoľbách ide vystúpiť z EÚ a on ide pred týmto strašným Armageddonom Slovensko zachrániť 🤦
 2. A Sulík mu odkazuje, nech nestraší, však veď žiadna relevantná strana nemá vystúpenie z EÚ v programe, dokonca ani Republika.
 3. Tu sa ale ukazuje, kto je to Ódor. Obyčajný podvodník. Predstieral, že je nestranný úradnícky premiér a bum, bol spiaci agent PS.
 4. Klamstvo je jeho pracovnou metódou. A už to vidí aj Sulík. Ale čo čakáte od človeka, ktorý robí na Sorosovej univerzite. Veď oni sú školení klamať.
 5. Progresívci budú v eurovoľbách iba strašiť a kopať do Smeru. Od prvého dňa vrieskajú, že musia poraziť Fica a Blahu.
 6. Ich program je nenávisť. A vojna. Tieto voľby nie sú o vystupovaní z EÚ. Tieto voľby sú o tom, či EÚ pôjde do vojny proti Rusku alebo nie.
 7. Ódor je vojna. Tak ako bol vojna Korčok. A my sme mier. Je to veľmi jednoduché.
 8. Jediný, kto dokáže PS poraziť, sme my v Smere. Ak nevyhráme my, vyhrajú oni.
 9. Už si za týmto cieľom zase vymýšľajú zmanipulované prieskumy. Najnovšie ich agentúra AKO vystrelila na 27%. No jasné a nie náhodou 97%? 😂
 10. Ja len, že podľa prieskumov PS-ko s náskokom vyhralo už aj parlamentné voľby a Korčok vyhral tie prezidentské. Stále len vyhrávajú, beťári. Akurát, že len v prieskumoch.
 11. Konkrétne AKO v poslednom prieskume pred parlamentnými voľbami urobilo z PS víťaza volieb a Smeru dalo len 17,7%. Akosi to nevyšlo 😉
 12. Najnovšie AKO tvrdí, že v eurovoľbách bude účasť 76,8%. Už len pár percent a budeme ako v Severnej Kórei 🤣
 13. Doteraz síce na eurovoľby chodilo okolo 20%, ale teraz sa zmobilizuje trištvrte národa, viac ako vo voľbách NR SR, a to len aby to dali PS-károm, nech môžu ďalej klamať a kydať z Bruselu na Slovensko.
 14. Gratulujeme, takto to vidia prieskumné agentúry, ktoré sa tak magicky triafajú do výsledkov volieb, že z cucania prsta sa stáva najpresnejšia sociologická metóda.
 15. Ale vážne. Nesmieme dopustiť, aby Progresívci vyhrali nad Smerom. Chápem, že konkurenčným stranám teraz vyhovuje kopať do vlády, ale pomáhajú tým v prvom rade PS.
  Musíme sa v eurovoľbách zmobilizovať a poraziť všetkých týchto slniečkarskych klamárov – ide o Slovensko, ide o mier ✊

Zdroj:

Podporte nezávislé médium Denník VV

 • Nezamykáme články
 • Necenzurujeme komentáre
 • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

1 Komentár

 1. Pán Blaha, kedy urobíte odpočet ako vaši smerácki poslanci v EÚ hlasovali za „progresivistické“ zákony? Ako Vám máme veriť a voliť Smer?

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás