NázoryJUDr. Martin Ribár: Generálny prokurátor Žilinka a jeho 1....

JUDr. Martin Ribár: Generálny prokurátor Žilinka a jeho 1. námestník Kandera – členovia zločineckej skupiny!?: Podľa „nášho chlapca“ Jána Čurillu sú členovia zločineckej skupiny alebo činní pre zločineckú skupinu VŠETCI, ktorí konajú PROTI „našim chlapcom“

-

JUDr. Martin Ribár: Generálny prokurátor Žilinka a jeho 1. námestník Kandera – členovia zločineckej skupiny!?: Podľa „nášho chlapca“ Jána Čurillu sú členovia zločineckej skupiny alebo činní pre zločineckú skupinu VŠETCI, ktorí konajú PROTI „našim chlapcom“

Každý kto konal, vypovedal, alebo sa vyjadroval v neprospech „našich chlapcov“ Čurillovcov musí byť ZLIKVIDOVANÝ A ZDISKREDITOVANÝ !!

Naopak – „naši chlapci“ Čurillovci musia byť „zachránení“ ZA KAŽDÚ CENU !! Prečo ??

viac v statuse…

JUDr. Martin Ribár – predseda OZ ZA DEMOKRACIU A PRÁVNY ŠTÁT

Trestne stíhaní „naši chlapci“ Čurillovci sú ZJAVNE najdôležitejšou témou na Slovensku – pre niektoré médiá a pre prevažnú časť súčasnej opozície – akoby ani neexistovali iné témy na Slovensku !!

Dennodenne produkujú „tie jedine správne“ médiá články, relácie o tom, ako sú „naši chlapci“ nevinní, stíhaní nedôvodne, všetko je proti nim vykonštruované a zmanipulované, a to isté počuť z úst väčšiny opozičných politikov, ale aj napríklad špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica.. – „naši chlapci“ Čurillovci musia byť „zachránení“ ZA KAŽDÚ CENU !! Prečo ??

Prečo ?? Môj, zdôrazňujem môj osobný názor:

!!Pretože sa verejnosť NESMIE za žiadnu cenu dozvedieť PRAVDU!! Pravdu o podozreniach, čo všetko mali v skutočnosti „naši chlapci“ robiť, a KTO VŠETKO im v tom mal POMÁHAŤ a najmä, KTO IM MAL DÁVAŤ POKYNY!!

?? Žilinka a Kandera – členovia ZLOČINECKEJ SKUPINY, alebo min. činní pre zločineckú skupinu ??

!! nie LEN oni – aj iní prokurátori generálnej prokuratúry, Krajskej prokuratúry Bratislava, či všetci členovia vyšetrovacieho tímu Oblúk, ktorí stíhali „našich chlapcov“ !!

Zbláznil som sa ?? Ja asi nie… toto uviedol samotný Ján Čurilla vo svojom výsluchu v kauze „ROZUZLENIE“ !! – uvedená výpoveď „koluje“ po internete a mám ju k dispozícii.

Ján Čurilla doslovne uviedol:

„K osobám, ktoré podľa mojich mnou získaných informácií a ktoré tvorili resp. boli činné pre skupinu okolo osoby Peter Košč by som zaradil aj osoby z prostredia prokuratúry. Podľa doposiaľ zistených informácií vyplývajúcich z mojej služobnej činnosti sa vedome na diskreditácii pracovnej skupiny Očistec podieľali aj generálny prokurátor SR Maroš Žilinka, prvý námestník generálneho prokurátora Jozef Kandera, minimálne prokurátorka GP SR Katarína Habčáková, tak bol tiež do tejto schémy zapojený aj prokurátor KP BA Juraj Chylo, pán Poprac, krsné meno si nespomeniem a príslušníci národnej kriminálnej agentúry ako aj Úradu inšpekčnej služby, minimálne v rozsahu tých, ktorí boli zaradení vo vyšetrovacom tíme Oblúk.“

Každý kto konal, vypovedal, alebo sa vyjadroval v neprospech „našich chlapcov“ Čurillovcov musí byť ZLIKVIDOVANÝ A ZDISKREDITOVANÝ !! Absurdné ?? Realita na Slovensku…

!! Len tak mimochodom, informácie o Žilinkovi má mať Čurilla sprostredkovane od Jána Kaľavského !!

Toho Kaľavského, ktorý vypovedá „proti našim chlapcom“, ale jeho tvrdenia označujú „naši chlapci“ za KLAMSTVO – tak sa mi natíska otázka –

ak Kaľavský vypovedá proti „našim chlapcom“ tak KLAME, ale ak vypovedá, čo sa „našim chlapcom“ hodí, tak hovorí PRAVDU ?? – inak, Kaľavský tieto tvrdenia Čurillu označil za nezmysel….

štatút CHRÁNENÝCH OZNAMOVATEĽOV – som presvedčený, že tento inštitút bol zneužitý na „ZÁCHRANU“ Čurillovcov a spol. – tento štatút im potvrdili prokurátori Úradu špeciálnej prokuratúry !!! – tej špeciálnej prokuratúry, ktorej prokurátori sú tiež podozriví, že sa na činnosti „našich chlapcov“ mali podieľať… absurdita za absurditou.. ale opakujem sa – realita na Slovensku…

Je náhoda, že takmer všetci tí (nie všetci, ale takmer všetci), ktorí získali tento status chráneného oznamovateľa, sú zachytení na legálne vyhotovených zvukových záznamoch, a teda sú tiež podozriví, že sa mali podieľať na činnosti „našich chlapcov“, pre ktorú sú títo trestne stíhaní, ale aj na inej ich činnosti, pre ktorú (ešte) nie sú trestne stíhaní ??

Milí naši sledovatelia, aj po 1000-ci krát zopakujem, že aj na „našich chlapcov“ sa vzťahuje prezumpcia neviny – ale dodám – pri rešpektovaní prezumpcie neviny – existuje tak veľké množstvo dôkazov, že tvrdím, že tie PODOZRENIA proti „našim chlapcom“ sú DÔVODNÉ !!

Ja sám disponujem (legálne) mnohými dôkazmi, z ktorých vyplýva, že tieto podozrenia proti „našim chlapcom“ sú dôvodné.. aj ja sám som zažil ich postupy a metódy..

Rozumiem tomu, že verejnosť môže byť už zo všetkého okolo „našich chlapcov“ zmätená, a že to všetko, z čoho sú podozriví je až „neuveriteľné“ – verejnosť však bude veľmi prekvapená, čo všetko sa ešte dozvie, a aj tí, ktorí pokladajú obvinenie „našich chlapcov“ za vymyslené a vykonštruované budú asi potom nemilo prekvapení..

Podozrenia voči „našim chlapcom“ musia byť riadne vyšetrené – napriek enormnej snahe zamiesť všetko, čo sa týka podozrení „našich chlapcov“ z manipulácie trestných konaní a inštruovania vypočúvaných osôb pod koberec…

Milí naši sledovatelia, vyjadrite prosím vo vašich komentároch váš názor:

Aký je váš názor na to, že podľa samotných Čurillovcov dokonca generálny prokurátor Žilinka, jeho 1. námestník Kandera a vlastne všetci, ktorí konajú proti „našim chlapcom“ majú byť členmi zločineckej skupiny, resp. byť pre zločineckú skupinu minimálne činní ??

Považujete za „náhodu“, že každý, kto konal, alebo sa vyjadroval v neprospech „našich chlapcov“ Čurillovcov je stíhaný, obvinený, zadržaný, diskreditovaný, postavený mimo službu či funkciu, či aj odsúdený ??

Je podľa vás náhoda, že takmer všetci tí (nie všetci, ale takmer všetci), ktorí získali status chráneného oznamovateľa, sú zachytení na legálne vyhotovených zvukových záznamoch, a teda sú tiež podozriví, že sa mali podieľať na činnosti „našich chlapcov“, pre ktorú sú títo trestne stíhaní ??

Zdroj:

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. Plne súhlasím s p. JUDr. Martinom Ribárom. Ja by som doplnil – štatút chráneného oznamovateľa dostali „Čurillovci“ na základe amaterizmu a neprofesionálnej práce ÚOO a ÚŠP. Všetka ich robota p. Dlugošovej a p. Harkabusa bola založená len na obyčajnej FORMALITE, obidvaja zúčastnení na tomto procese ZÁMERNE obišli skutočnosť, že Čurillovci sú trestne stíhaní. Takýchto ľudí nepotrebuje ani ÚOO ani ÚŠP.
    Formálny prípis od ÚOO a Žiadosť od Čurilovcov možno aj s „kolkom“ opečiatkovali 7 x. Ďalší žiadateľ na rade o štatút chráneného oznamovateľa, prosím! Takto úradnicky na ÚOO a ÚŠP pracujú!

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás