NázoryEuroposlanec Radačovský sa chce vyjadriť k mafii a pozemkom...

Europoslanec Radačovský sa chce vyjadriť k mafii a pozemkom pod Tatrami v súvislosti s Kiskom, ale vraj nedostáva priestor. Odpovie nám?

-

Europoslanec Radačovský sa chce vyjadriť k mafii a pozemkom pod Tatrami v súvislosti s Kiskom, ale vraj nedostáva priestor. Odpovie nám?

Status Miroslav Radačovský:

ÚDER ZO ZÁHROBIA

Dnešné dni sú dňami bombastických správ, bombastických vyhlásení.

Bojuje sa na Ukrajine, bijú sa Slováci na domácej politickej scéne. Už je stíhaný Fico, zadržaný Kaliňák. Bola podaná obžaloba na Kisku, stíhaný je aj Pčolinský, Grendelovi a Mikulcovi trestné stíhania v ich prospech úspešne skončili, Matovičovi sa premlčalo, Kollárovi sa trestná činnosť nepreukázala a Sulíkovi, pokiaľ sa dohadoval s Kočnerom, koľko peňazí je potrebné dať poslancom, aby zvolili „dobrého“ generálneho prokurátora, sa to prepáčilo a pokiaľ sa týka Lipšica, už bol odsúdený, tak ako aj Kotleba. Z Lipšica je špeciálny prokurátor, Kotleba má zákaz vstupu do NR SR.

P. Kiska sa vyjadruje o Slovensku ako o mafiánskom štáte a preberajú to všetky médiá. Ja som si myslel, že sa vyjadrí len o časti Slovenska po okres Poprad, pretože o pozemkoch a mafii pod Tatrami by som sa mal skôr vyjadriť ja. Ale odo mňa to nikto zo súčasnej vládnej garnitúry a im spriaznených médií a TV staníc to počuť nechce, preto sa nevyjadrujem. A do toho všetkého, na benzínpumpe natrafím na fotografiu p. generála Lučanského v týždenníku Plus 7 dní a pod ňou mysteriózny nápis „Úder zo záhrobia“. Určite priťahujúci čitateľov, keď ešte v článku sú použité pojmy „Lučanský krátko pred smrťou skopíroval a ukryl svoju komunikáciu s ministrom vnútra p. Mikulcom“ a ďalej „ani 2 roky a 4 mesiace po jeho smrti NAKA nevrátila telefón jeho rodine a má ho v šuflíku“. A to všetko preberajú ďalšie denníky.

Ja chápem novinárov, pisateľov na FB stránkach, že treba z niečoho žiť, treba získavať pochybnú slávu a lajky na Fb, ale smrť p. generála a jej prebiehajúce vyšetrovanie nie je show, nie sú to konšpirácie a žiadne dezinformácie. Škodí to predovšetkým rodine Lučanských, ktorú mám tú česť ako splnomocnený zástupca zastupovať. A pokiaľ sa týka tých „perfektných správ“, čo zanechal a kde je mobil, tak vážení, neviete nič. Určite je tu však niekto, kto o tom vie, a vie relevantne, avšak nebude to za súčasného stavu naháňania bosoriek zverejňovať na sociálnych sieťach. Nie je taký naivný. Možno príde čas…

S úctou
splnomocnený zástupca poškodených, predseda strany Slovenský PATRIOT a europoslanec, JUDr. Miroslav Radačovský

Zdroj:

Pána Radačovského, keďže nedostáva priestor v médiách sa Veci Verejné pýtali na vyjadrenie k mafii a pozemkom pod Tatrami v súvislosti s Andrejom Kiskom.

Po obdržaní odpovede bude uvededená v plnom znení.

Veci Verejné

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás