NázoryEuroposlanec Radačovský: NAŠIM FIRMÁM HROZÍ KRACH, NAŠIM ZAMESTNANCOM CHUDOBA

Europoslanec Radačovský: NAŠIM FIRMÁM HROZÍ KRACH, NAŠIM ZAMESTNANCOM CHUDOBA

-

Europoslanec Radačovský: NAŠIM FIRMÁM HROZÍ KRACH, NAŠIM ZAMESTNANCOM CHUDOBA

Poškodení zamestnávatelia a zamestnanci ako reálni zhotovitelia a dodávatelia služieb pri výstavbe diaľnice Tunel Višňové – Dubná Skala a Lietavská Lúčka – Dubná Skala ma ako europoslanca splnomocnili a požiadali o pomoc z dôvodu, že za skutočne vykonané práce im doposiaľ zo strany „silných“ spoločností nebolo zaplatené. Peniaze sublimovali, vyparili sa.

Som pred vchodom do budovy Európskej prokuratúry (EUROPEAN PUBLIC PROSECUTORʼS OFFICE), v Luxemburgu, kde som po konzultácii s európskym prokurátorom urobil trestné oznámenie s tým, aby sa s vecou zaoberala Európska prokuratúra.

Konám v presvedčení, že vec sa bude riešiť tak, že nedôjde k zopakovaniu situácie, k akej došlo v prípade VÁHOSTAV v r. 2014, kedy práve z dôvodov nevyplatenia dodávateľov mnoho slovenských firiem a podnikateľov skrachovalo a ľudia práce, technici, robotníci za vykonanú prácu nedostali spravodlivú odmenu.

O pomoc poškodené subjekty žiadali a žiadajú aj predsedu NR SR, predsedu vlády, prezidentku republiky a iných politikov, avšak bez konkrétneho výsledku.

Ako predseda strany Slovenský PATRIOT rozumiem tomu, že politici v predvolebnom období majú problém sami so sebou. Ako sa dostať k moci, ako vládnuť, ako presvedčiť občanov o svojej jedinečnosti a na skutočné problémy občanov neostáva čas. Je potrebné rozmiestniť billboardy, s do mladosti vyretušovanými tvárami, ukazovať sa na sociálnych sieťach s nastajlovanou vizážou, političky s našpúlenými, do červena alebo inak namaľovanými perami a predovšetkým na mítingoch po Slovensku sľubovať občanom svetlú budúcnosť.

Ale aj manželky a dcéry pracujúcich na stavbe Tunela Višňové si zaslúžia byť pekne upravené a oblečené.

Aj zamestnávatelia, dodávatelia prác, si zaslúžia pokoj a psychickú pohodu a nie ustavičný stres z toho, že nemôžu vyplatiť svojich zamestnancov.

Tak, ako viackrát vo svojom profesnom živote, budem sa snažiť pre poškodených zamestnávateľov a zamestnancov dosiahnuť v tomto prípade spravodlivé a vecné riešenie.

A pokiaľ občania SR sa rozhodnú dať svoj hlas strane Slovenský PATRIOT, môžem sľúbiť, že svetlú budúcnosť sľubovať nebudeme. V súčasnej ekonomickej a politickej situácii na Slovensku a v Európe sa to ani nedá. Budeme sa však reálne zaoberať s podobnými problémami občanov, odborne, bez populistických hesiel ich chrániť pred nespravodlivosťou a korupciou mocných tohto štátu, ktorí sa vďaka svojim finančným kontám cítia byť nedotknuteľní a možno aj spôsobilí vládnuť sami, či už prostredníctvom im oddaných politikov a spriaznených médií.

Slovensko, hlavu hore!

predseda strany Slovenský PATRIOT

a europoslanec,

JUDr. Miroslav Radačovský

P.S. Tú cigaretu v ľavej ruke a zapaľovač v pravej som si mohol odpustiť, zle som sa nastajloval. Fajčenie skutočne škodí.

Zdroj:

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

  1. To je dobrý krok vpred, lebo firmy -zamestnanci- prácu vykonali na základe projektu výstavby diaľnic SR, a teda spravodlivosť je jednoznačne na ich strane, k tomu je potrebné iba aktivovať legislatívu, ktorá existuje, s úctou, Juraj Ďurove, doc.ing.PhD. pre výstavbu podzem.diel

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás