DomáceR. Fico: Takto sa to robí do psej matere,...

R. Fico: Takto sa to robí do psej matere, zabloželal Fico Pellegrinimu

-

spot_img

R. Fico: Takto sa to robí do psej matere, zabloželal Fico Pellegrinimu

BRATISLAVA 7. apríla (SITA) – Predseda vlády Robert Fico zablahoželal Petrovi Pellegrinimu k víťazstvu v prezidentských voľbách. „Ja si myslím, že teraz by si ty mohol povedať, že takto sa to robí do psej matere,“ uviedol Fico.

Dnes ľudia na Slovensku ukázali, že rozoznávajú, čo tejto krajine hrozí zo strane liberálnych médii, aktivistov, mimovládnych organizácii a progresivistov. To nebola náhoda. Ľudia jednoducho prišli voliť, lebo sa báli, kam by sa táto krajina dostala, keby moc do rúk dostali oni. Nie my sme povedali, že prezidentské voľby má byť referendom. Teraz očakávame od médii, aby napísali, že referendum o vládnutí dopadlo dobre,“ povedal Fico s tým, že väčšina ľudí na Slovensku povedala, že si želá pokračovať v tomto štýle vládnutia a že si želá, aby sme prijímali, čo je v programovom vyhlásení vlády.

Fico pripomenul slová Petra Pellegriniho, ktorý povedal, že sú predurčení vládnuť do roku 2027. Doplnil, že verí v stabilitu vládnej koalície a verí, že v nasledujúce mesiace sa vyriešia všetky praktické problémy, ktoré sú spojené s odchodom Pellegriniho z pozície predsedu NR SR. „Nech žije Peter Pellegrini, nech žije nový prezident, nech žije Slovenská republika,“ povedal Fico na záver.

Podporte nezávislé médium Denník VV

 • Nezamykáme články
 • Necenzurujeme komentáre
 • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

3 Komentáre

 1. Huráva!
  Slováci zase raz ukázali, že sú holubičí národ!!!❤️❤️❤️
  Nepomohol ani bobkový list.
  Nech žije Peter Pellegrini, nech žije nový prezident, nech žije Slovenská republika, nech žijú naši maďarskí spoluobčania, nech žijú všetci, ktorí volili srdcom!
  Nech žije Fico, Danko, Michelko, Blaha, Chmelár, Baránik … ❤️❤️❤️
  MIER!🕊️

 2. Nech žijú obyčajnî Slováci, nie zmatkovičovci, ľudia práce, ktorí vytvárajú hodnoty , ktorí žijú ako otroci v tejto „demokracii“ pre bohatých.

  • A teraz, nech sa vláda a noví prezident snažia, aby dôstojne žili obyčajní Slováci a nežili ako otroci bohatých. Toto od nich očakávam ako volič.❤️

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás