TV VVVIDEO: Rebeka Riabová: DUCH DOBY

VIDEO: Rebeka Riabová: DUCH DOBY

-

spot_img

VIDEO: Rebeka Riabová: DUCH DOBY

Debatovať o plochej zemi – to sa boja ako čert kríža! Keď sa však z muža má stať žena iba jednoduchým vyhlásením – povýšia to na ústavné právo. Stalo sa tak už aj v Česku.

Nie je toho progresívneho šialenstva už akosi veľa?

V časoch, keď progresívci určujú, že o neškodnom výmysle o plochej zemi (a určite aj o mnohom ďalšom) sa v žiadnom prípade nesmie viesť žiadna diskusia, prijal český ústavný súd rozsudok, oznamujúci, že o tom, či je človek muž alebo žena, nám musí postačovať už iba jeho vyhlásenie.

Chirurgický zákrok, ktorý by takejto osobe pohlavie aj skutočne zmenil, by totiž bol – a teraz pozor – zásahom do jeho „telesnej integrity“ a viedol by tak k zníženiu jeho ľudskej dôstojnosti.

Na druhej strane však vďaka tomuto rozhodnutiu odľahlo miliónom českých mužov… Prečo? Viac sa dozviete v pripojenom videu.

Zdroj: Youtube

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás