fbpx
DomácePELLEGRINI: Predseda Hlasu-SD zvažuje kandidatúru na prezidenta

PELLEGRINI: Predseda Hlasu-SD zvažuje kandidatúru na prezidenta

-

PELLEGRINI: Predseda Hlasu-SD zvažuje kandidatúru na prezidenta

BRATISLAVA 8. novembra (SITA) – Predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini (Hlas-SD) zvažuje kandidatúru na prezidenta. Ako ďalej uviedol pre verejnoprávnu televíziu RTVS, v rámci strany by sa touto témou mali zaoberať v nasledujúcich týždňoch. „Túto tému som nevylúčil, a teda je to stále otvorená otázka, ktorú v najbližších týždňoch budeme musieť aj v strane, aj ja osobne nejakým spôsobom rozlúsknuť,“ uviedol predseda parlamentu.

Text v RTVS:

P. Pellegrini zvažuje prezidentskú kandidatúru, potvrdil to pre RTVS

O téme bude diskutovať v rámci strany.

Predseda parlamentu a strany Hlas-SD Peter Pellegrini pre RTVS potvrdil, že zvažuje kandidatúru na prezidenta. Zároveň dodal, že o tejto téme budú v rámci strany v najbližších týždňoch diskutovať.

„Túto tému zvažujem, rozhodnutie ešte nepadlo. Môžem potvrdiť, že som túto tému nevylúčil. Ide o stále otvorenú otázku, ktorú v najbližších týždňoch musíme v strane Hlas-SD, aj ja osobne, nejakým spôsobom rozlúsknuť,“ uviedol pre RTVS.

Dodal, že sa chce riadiť názorom verejnosti, či si ho ľudia želajú na poste hlavy štátu, alebo by chceli, aby na tejto pozícii pôsobil iný kandidát.

Pozrite si príspevok z relácie RTVS Aktuálne :24:

Pôvodný zdroj textu sa nachádza tu.

Zdroj: SITA, RTVS

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 Komentáre

 1. … pokiaľ si Slováci naozaj želajú zmenu smerom od oligo-korporátov a ich organizovaných podvodoch v drzých klamstvách, posvecených justičnou mafiou a spoločne sa rochniacich v nezaslúžených majetkov, mali by voliť radikálno, bez našeptávania cudzej narkózy a dať príležitosť človeku, ktorý Slovákom dlhodobo pomáha a chráni. Takýmto kandidátom je len dr. Harabín. Radím Slovákom dobre, ako som dobre radil aj čechom, aby si radikálno zvolili vlasteneckého a sociálného dr. Jozefa Skálu, ktorého režimná hydra ihneď na začiatku prezidentskej kampane inkvizično obvinila z bludárstva ako to robila stredoveká církev. Nepočuli ma a teraz majú v úrade gumového tupca, ktorý z papiera pri oceňovaniu vrahov mašínov blekoce oslavy na bruseľských euronáckov a s nasadením života za bukom slúži natovcom. Pellé nebude mať odvahu postaviť sa rohatému hegemónovi s chvostom a reťazou krútiacou nad hlavami svojich klaňajúcich sa poskokov.

 2. Ale prezidentský postoj má fešáčik ružovo líci !!
  To si už prišiel v predstihu ,, označkovať “ svoje teritórium??
  Hranol to nedopustí!!
  Kapitán v EU, fešáčik v pionierskom paláci, a on ( Fico) sa bude so Slovačou zožierať???
  To určite!…

 3. pp MôžE BYť SPOKOJNý S POZíCIOU ,KTORú DOSTAL a nech zváži ,či mu ide o SR alebo o masírovanie svojho ega.Prezidentom novým si zaslúži byť jedine a len JUDr. Harabin, ktorý už roky otvára Slovákom oči, je odborník,akých je málo, je echt Slovák, má pevný názor za každých okolnostím je skúsený , charakterný ., ovláda historiu a jej súvislostí etc Vivat nový prezident SR, vivat JUDr. Harabin- Boh mu pomáhaj nadalej!

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás