TV VVNAŽIVO: Martin Daňo aktuálne ponúka správy zahraničných agentúr z...

NAŽIVO: Martin Daňo aktuálne ponúka správy zahraničných agentúr z Blízkeho východu

-

spot_img

NAŽIVO: Martin Daňo aktuálne ponúka správy zahraničných agentúr z Blízkeho východu

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

1 Komentár

  1. … pokiaľ by si štátna RTVSka dobre pľnila svoje poslanie v profesii rýchlého, aktuálneho zpravodajstva, potom by farizejská bedna nesmela byť v ilegáľnom područiu probruseľsko-natovských drístačov akým je režimný, predajný machaj a jeho družina kariérnych poskokov a zapredaných klamárov, ktorých jedinou starosťou je zachovať si dobré platené miestečka s vysokým životným štandardom a huckať ludí, co týždeň do úlích, organizovať podporné kabarety v priamo vysielanom prenose kde ideologicky vyškolení šamani inflačnej drahoty a deštrukcie Slovenska s naučeným úsmevom splietajú špekulatívne argumenty a elitárské tupiny pre zachovanie im vyhovujúceho, neprirodzeného status quo, uzurpovania moci agresívnych postavičiek v malej skupinke neoliberáľno-kupčiacich podvodníkov neprijateľných pomerov tohto dezinformačného centra presstitútnej bašty progresivistických lokajov a transgenderistov v demogratúrnom systému extrémných prachov jedných parazitujúcich na úkor druhých. Machaja a jeho dezinformačný ansámbel musí ísť z hrušky dolu ihneď po jej odkvitnutiu.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás