NázoryM. Radačovský chcel rozprávať o mafii a pozemkoch pod...

M. Radačovský chcel rozprávať o mafii a pozemkoch pod Tatrami: Potvrdil, že informácie má. Avšak na soc. sieti zavádzal, keď neodpovedal. Čo bol dôvod? Ostanete v šoku

-

M. Radačovský chcel rozprávať o mafii a pozemkoch pod Tatrami: Potvrdil, že informácie má. Avšak na soc. sieti zavádzal, keď neodpovedal. Čo bol dôvod? Ostanete v šoku

Europoslanec, ktorý v roku 2019 kandidoval do Európskeho parlamentu za Kotlebovu ĽSNS vo svojom statuse z 22. apríla s názvom ÚDER ZO ZÁHROBIA, sa vyjadroval aj k ex-prezidentovi Andrejovi Kiskovi a prostredníctvom statusu ubezpečoval verejnosť, že ak sa ho niekto na mafiu a pozemky pod Tatrami bude pýtať, začne rozprávať. Nestalo sa tak a zistilo sa, že statusy sú v podaní europoslanca len také malé bezvýznamné PR.

V jednom z odsekov M. Radačovský vyjadril: “P. Kiska sa vyjadruje o Slovensku ako o mafiánskom štáte a preberajú to všetky médiá. Ja som si myslel, že sa vyjadrí len o časti Slovenska po okres Poprad, pretože o pozemkoch a mafii pod Tatrami by som sa mal skôr vyjadriť ja. Ale odo mňa to nikto zo súčasnej vládnej garnitúry a im spriaznených médií a TV staníc to počuť nechce, preto sa nevyjadrujem. A do toho všetkého, na benzínpumpe natrafím na fotografiu p. generála Lučanského v týždenníku Plus 7 dní a pod ňou mysteriózny nápis „Úder zo záhrobia“. Určite priťahujúci čitateľov, keď ešte v článku sú použité pojmy „Lučanský krátko pred smrťou skopíroval a ukryl svoju komunikáciu s ministrom vnútra p. Mikulcom“ a ďalej „ani 2 roky a 4 mesiace po jeho smrti NAKA nevrátila telefón jeho rodine a má ho v šuflíku“. A to všetko preberajú ďalšie denníky.”

Andrej Kiska (vpravo) odchádza zo snemu strany Za ¾udí po tom, èo za novú predsedníèku strany bola zvolená Veronika Remišová (v¾avo), 8. augusta 2020 v Trenèianskych Tepliciach. FOTO TASR – Radovan Stoklasa

Veci Verejné ponúkli priestor Miroslavovi Radačovskému, aby sa vyjadril „o pozemkoch a mafii pod Tatrami“, keďže tvrdil, že nikto sa ho na to nepýta a preto sa nevyjadruje.

Veci Verejné: „…určite je Vašou (p. Radačovského) snahou uviesť slovenskej spoločnosti objektívne a pravdivé informácie (pozn. o mafii a pozemkoch pod Tatrami) , ktoré chcete podať občanom Slovenskej republiky, ale keďže nedostávate v tejto súvislosti mediálny priestor, ponúkajú Vám ich Veci Verejné“.

Sľúbili sme mu, že jeho dopoveď uvedieme v plnom znení, avšak dozvedeli sme sa len to, že europoslanec nič nepovie a jeho statusy majú pravdepodobne len strhávať pozornosť a naberať na Facebooku interakcie (presne to, čo v ďalších jeho statusoch kritizuje na iných).

Tu je sľúbená odpoveď Miroslava Radačovského, ktorému sme sľúbili, že bude uvedená v plnom znení a budete šokovaní ako sa začal vykrúcať:

„Dobrý deň,

Veľmi si vážim záujem o moje vedomosti týkajúce sa pôsobenia mafie a iných skupín pod Tatrami v čase keď som tam pôsobil ako sudca. Skutočne tieto vedomosti mám a pokiaľ by som sa mal k nim vyjadriť, boli by objektívne, pravdivé, bez zbytočného urážania, útočenia, len uvedenia konkrétných faktov.“

Pán europoslanec potvrdil, že uvedené informácie má. Ďalšia časť odpovede odrovná všetkých, ktorí verili, že sa aj vyjadrí presne tak, ako to deklaroval. No odvolával sa na nejakú jeho bezvýznamnú stranu Slovenský PATRIOT, ktorá sa ani len neukazuje v prieskumoch verejnej mienky.

Pokračovanie odpovede: „Vzhľadom na to, že som aj predsedom strany Slovenský PATRIOT, mohlo by to byť pochopené, že tieto skutočnosti chcem zneužiť na propagáciu strany ktorej som predsedom. Z dôvodu, že odsudzujem akékoľvek skutočnosti na propagáciu svojej osoby a politickej strany a to či už skutočnosti Covidu, úmrtia nejakej osoby, alebo vedomosti zo svojej práce sudcu na politickú kampaň, nemôžem sa za takejto situácie sa k danej problematike vyjadrovať. Neznášam a považujem za úbohe, pokiaľ niekto zneužíva akékoľvek veci, či už neštastie iných a podobne na kampaň v politickom boji. Dôležitý je program strany, jej možná realizácia a to je jediná možná propagácia ktorej som ochotný sa zúčastniť.“

S úctou, Best regards JUDr. Miroslav Radačovský Slovenský poslanec Európskeho parlamentu

Zdroj foto: FB Miroslav Radačovský

Ako raz povedal jeden klasik slovenskej politiky: „Viem, ale nepoviem“, avšak rozdiel bol v tom, že „klasika“ sa pýtali. Pán europoslanec Radačovský sám ponúkal odpoveď a to za obyčajné položenie otázky. U iných kritizuje bombastické vyhlásenia, avšak sám robí to isté.

Prečo sa zrazu odpovedi vyhol nie je známe, ale nabudúce by si mal rozmyslieť pred tým, ako niečo napíše a sľúbi, že ako hrdý predseda strany (aspoň tak o sebe pravidelne vyhlasuje) a europoslanec zastupujúci Slovenskú republiku by nemal takto zavádzať verejnosť.

STATUS „ÚDER ZO ZÁHROBIA“ NA FACEBOOVEJ STRÁNKE MIROSLAVA RADAČOVSKÉHO V PLNOM ZNENÍ:

ÚDER ZO ZÁHROBIA

Dnešné dni sú dňami bombastických správ, bombastických vyhlásení.

Bojuje sa na Ukrajine, bijú sa Slováci na domácej politickej scéne. Už je stíhaný Fico, zadržaný Kaliňák. Bola podaná obžaloba na Kisku, stíhaný je aj Pčolinský, Grendelovi a Mikulcovi trestné stíhania v ich prospech úspešne skončili, Matovičovi sa premlčalo, Kollárovi sa trestná činnosť nepreukázala a Sulíkovi, pokiaľ sa dohadoval s Kočnerom, koľko peňazí je potrebné dať poslancom, aby zvolili „dobrého“ generálneho prokurátora, sa to prepáčilo a pokiaľ sa týka Lipšica, už bol odsúdený, tak ako aj Kotleba. Z Lipšica je špeciálny prokurátor, Kotleba má zákaz vstupu do NR SR.

P. Kiska sa vyjadruje o Slovensku ako o mafiánskom štáte a preberajú to všetky médiá. Ja som si myslel, že sa vyjadrí len o časti Slovenska po okres Poprad, pretože o pozemkoch a mafii pod Tatrami by som sa mal skôr vyjadriť ja. Ale odo mňa to nikto zo súčasnej vládnej garnitúry a im spriaznených médií a TV staníc to počuť nechce, preto sa nevyjadrujem. A do toho všetkého, na benzínpumpe natrafím na fotografiu p. generála Lučanského v týždenníku Plus 7 dní a pod ňou mysteriózny nápis „Úder zo záhrobia“. Určite priťahujúci čitateľov, keď ešte v článku sú použité pojmy „Lučanský krátko pred smrťou skopíroval a ukryl svoju komunikáciu s ministrom vnútra p. Mikulcom“ a ďalej „ani 2 roky a 4 mesiace po jeho smrti NAKA nevrátila telefón jeho rodine a má ho v šuflíku“. A to všetko preberajú ďalšie denníky.

Ja chápem novinárov, pisateľov na FB stránkach, že treba z niečoho žiť, treba získavať pochybnú slávu a lajky na Fb, ale smrť p. generála a jej prebiehajúce vyšetrovanie nie je show, nie sú to konšpirácie a žiadne dezinformácie. Škodí to predovšetkým rodine Lučanských, ktorú mám tú česť ako splnomocnený zástupca zastupovať. A pokiaľ sa týka tých „perfektných správ“, čo zanechal a kde je mobil, tak vážení, neviete nič. Určite je tu však niekto, kto o tom vie, a vie relevantne, avšak nebude to za súčasného stavu naháňania bosoriek zverejňovať na sociálnych sieťach. Nie je taký naivný. Možno príde čas…

S úctousplnomocnený zástupca poškodených, predseda strany Slovenský PATRIOT a europoslanec, JUDr. Miroslav Radačovský

Screen FB Miroslav Radačovský
Screen Miroslav Radačovský

VV

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

3 Komentáre

  1. Pán Radačovský má veľa ZVLÁŠTNYCH vyjadrení. Vyjadrení, ktoré si veľakrát dosť protirečia. Je zaujímavé, ako dokáže spolupracovať s J. Laššákovou (či skôr ona s ním), vzhľadom k tomu aké má ona vyhranené názory. Dokonca som bol aj mimoriadne prekvapený, že si ho vybrala rodina zosnulého / zavraždeného generála Lučanského za svojho právneho zástupcu. Mojou voľbou by rozhodne nebol.

    • Judita Lassakova uz pre p.Radacovskeho nepracuje, je to uz davnejsie a dovodom boli prave urcite nazorove nezhody

  2. Bola chyba dávať ho na kandidátku ĽS-NS. Ale aj J. K. mal svojho Judáša, tak prečo by nemohol mať Kotleba Radačovského…

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás