NázoryJUDr. Martin Ribár: Protesty proti zrušeniu Úradu špeciálnej prokuratúry...

JUDr. Martin Ribár: Protesty proti zrušeniu Úradu špeciálnej prokuratúry – keby tak protestujúci NAOZAJ a REÁLNE vedeli, čo sa dialo vo vyšetrovaniach trestných konaní vedených obvinenými vyšetrovateľmi NAKA „našimi chlapcami“ pod dozorom prokurátorov špeciálnej prokuratúry

-

JUDr. Martin Ribár: Protesty proti zrušeniu Úradu špeciálnej prokuratúry – keby tak protestujúci NAOZAJ a REÁLNE vedeli, čo sa dialo vo vyšetrovaniach trestných konaní vedených obvinenými vyšetrovateľmi NAKA „našimi chlapcami“ pod dozorom prokurátorov špeciálnej prokuratúry

Posledných protestov proti zrušeniu špeciálnej prokuratúry sa zúčastnilo až 35.000 ľudí !!

Na protestoch v Bratislave dokonca vystúpila manželka „nepohodlného“ vyšetrovateľa.

Pred časom na proteste v Nitre vystúpila sestra Pavla Ďurku !!

Keby VŠAK tak protestujúci NAOZAJ vedeli za čo, za koho a proti čomu protestujú..

JUDr. Martin Ribár – advokát a predseda OZ ZA DEMOKRACIU A PRÁVNY ŠTÁT

Absolútne si vážim a rešpektujem právo na slobodu slova, vyjadrenie svojich názorov a postojov, ako aj právo na zhromažďovanie – aj o týchto ústavných právach sme vás informovali na našej stránke. Nijako nespochybňujem právo kohokoľvek na uvedené protesty..

Nikomu z PROTESTUJÚCICH v žiadnom prípade NEUPIERAM a NEBERIEM právo na ich názor či presvedčenie, ani právo sa zhromažďovať – len si kladiem otázky:

 • vedia skutočne protestujúci za čo, za koho a proti čomu protestujú ?
 • majú protestujúci informácie o tom, čo sa NAOZAJ a REÁLNE dialo vo vyšetrovaniach trestných konaní vedených obvinenými vyšetrovateľmi NAKA „našimi chlapcami“, ktoré prebiehali pod dozorom špeciálnej prokuratúry ?
 • vedia skutočne protestujúci o mnohopočetných pochybeniach prokurátorov ÚŠP pri výkone ich činnosti ?
 • majú protestujúci také PRÁVNE vedomosti a poznatky, že vedia KVALIFIKOVANE posúdiť ODBORNÉ argumenty ZA ZRUŠENIE Úradu špeciálnej prokuratúry ?
 • dokážu protestujúci odlíšiť POLITICKÉ argumenty od ODBORNÝCH argumentov ?

!! Som presvedčený, že TAKMER NIKTO z protestujúcich NEPOZNÁ odpovede na mnou položené otázky.

Ja odpovede na tie otázky ŽIAĽ poznám.. ŽIAĽ osobne som to zažil, a ŽIAĽ so mnou aj moja manželka, moje 3 malé deti, moja rodina a moji priatelia..

Viem o metódach „našich chlapcov“, a viem o desiatkach pochybení prokurátorov ÚŠP..

Viem o nich z osobných skúseností, nemám ich sprostredkovane, nemám informácie vytrhnuté z kontextu, nedal mi ich žiaden politik či politická strana alebo hnutie..

– JA SOM TO ŽIAĽ ZAŽIL VŠETKO OSOBNE..

– rád by som ukázal sestre Pavla Ďurku moje lekárske správy, je lekárka – aby videla, čo dokáže urobiť väzba so zdravím človeka, a že budem mať po väzbe doživotné zdravotné následky..

– rád by som predstavil sestre Pavla Ďurku moju manželku – pre ktorú nikto nerobil verejné zbierky, aby mala z čoho žiť s 3 !! maloletými deťmi, lebo mňa jediného živiteľa rodiny vzali do väzby ešte počas jej materskej dovolenky a zostala DLHODOBO bez AKÉHOKOĽVEK príjmu..

– rád by som povedal protestujúcim, že JA ako živiteľ rodiny a tým pádom ani moja rodina sme boli 2 ROKY BEZ AKÉHOKOĽVEK PRÍJMU, a bez podpory a pomoci rodiny a priateľov by to nezvládla ani moja manželka s deťmi, a ani ja vo väzbe, a nezvládli by sme to ani po mojom prepustení z väzby.. NEZÁKONNEJ väzby !!

– rád by som všetkým ukázal svojho najstaršieho syna, ktorý MUSEL v 14-tich rokoch SUPLOVAŤ svojho otca a predčasne prišiel o časť detstva

– rád by som povedal manželke „nepohodlného“ vyšetrovateľa, ktorý mimochodom ani nie je obvinený, ako žili moje 3 maloleté deti a manželka viac ako rok a pol bez otca a manžela..

– rád by som ukázal VŠETKÝM protestujúcim listiny a dôkazy o tých desiatkach pochybení – tak tých „slušných a čestných“ vyšetrovateľov NAKA „našich chlapcov“ ako aj tých „nenahraditeľných“ prokurátorov Úradu špeciálnej prokuratúry..

Disponujem LEGÁLNE dokonca aj komunikáciou týchto vyšetrovateľov NAKA „s tým správnym morálnym kompasom“, aj s tými „elitnými“ prokurátormi ÚŠP…

– len by asi sestra Pavla Ďurku či manželka „nepohodlného“ vyšetrovateľa zostali nemilo prekvapené z tej komunikácie, predsa by asi spoznali hlasy svojho brata či manžela..

– len asi by všetci protestujúci boli nemilo prekvapení (šokovaní ??) z obsahu komunikácie, ktorá zachytáva spomínané „metódy“ a pochybenia tak vyšetrovateľov NAKA „našich chlapcov“ ako aj prokurátorov ÚŠP..

a malé UPOZORNENIE – nepíšem o „nejakej“ nekompletnej či neúplnej KOMUNIKÁCII „vytrhnutej“ z kontextu..

!! a tak, ako by som toto všetko vedel PROTESTUJÚCIM či príbuzným vyšetrovateľov NAKA či prokurátorov ÚŠP povedať JA osobne, poznám ŽIAĽ DESIATKY iných, ktorí OSOBNE zažili „metódy a postupy“ spomínaných vyšetrovateľov NAKA a prokurátorov ÚŠP, a ktorí by moje slová ŽIAĽ POTVRDILI..

!! zdôrazňujem, že nepíšem a nehovorím o nikom z politiky, a nepíšem a nehovorím o žiadnej politickej kauze.. píšem VÝLUČNE o tom, čo som sám zažil a o čom mám OSOBNE poznatky a informácie

Záverom si položím ešte pár otázok:

 • kto tie protesty „platí“ či sponzoruje ?? zaujíma to niekoho ?? Veď len prenájom pódií či zvukových aparatúr sa na jednom mieste musí pohybovať rádovo v tisícoch EUR ?? pri viac ako 13 miestach to môže byť odhadom rádovo aj okolo 100.000,-€ za jeden protest.. ??
 • všimli si vôbec PROTESTUJÚCI, že PROTESTY sa pomaly, ale isto menia na „predvolebnú kampaň“ pred nadchádzajúcimi prezidentskými voľbami ??
 • všimli si vôbec protestujúci, že na protestoch zaznievajú POLITICKÉ a nie právne či odborné argumenty ??

Milí naši sledovatelia, vyjadrite prosím vo vašich komentároch váš názor:

 • aký je váš názor na prebiehajúce protesty proti zrušeniu Úradu špeciálnej prokuratúry ??
 • mal by byť Úrad špeciálnej prokuratúry GP SR – zachovaný/zrušený ??
 • myslíte si, že dochádzalo/dochádza k zneužívaniu „špecializovaných trestných orgánov“ NAKA a špeciálnej prokuratúry na Slovensku ??

Zdroj:

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

 1. Zle sa to číta!🤢
  Tí, ktorí ničili ľuďom životy, MUSIA byť potrestaní!

  Keď dochádzalo/dochádza k zneužívaniu „špecializovaných trestných orgánov“ NAKA a špeciálnej prokuratúry na Slovensku, tak by Úrad špeciálnej prokuratúry GP SR mal byť zrušený!

  Protest? Snaha majdanizovať Slovensko! Zaujímavá je propagácia Korčoka/Čaputovej v nohaviciach/!🤑

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás