DomáceFedor Flašík v nemocnici bojuje o život, leží v...

Fedor Flašík v nemocnici bojuje o život, leží v umelom spánku. Modlí sa za neho celá redakcia eReportu!

-

spot_img

Fedor Flašík v nemocnici bojuje o život, leží v umelom spánku. Modlí sa za neho celá redakcia eReportu!

Podnikateľ Fedor Flašík je už približne dva týždne hospitalizovaný v jednej z bratislavských fakultných nemocníc a jeho stav je veľmi vážny.

Informuje o tom portál cas.sk s tým, že mediálny mág, ktorý stál napríklad za kampaňami Vladimíra Mečiara, opäť zápasí so zákernou chorobou a leží v umelom spánku.

„Po dlhom čase sa mu vrátila rakovina, agresívny lymfóm v brušnej dutine,“ uviedla pre spomínaný web Monika Beňová. Europoslankyňa verí, že lekári urobia aj nemožné, aby jej bývalému manželovi zachránili život.

Flašík s rakovinou bojoval už pred rokmi, vtedy liečbu odmietol a podstupoval len alternatívne procedúry.

Majitel eReportu Fedor Flašík bojuje o život: „Fedor bojujte! Modlí sa za Vás celá redakcia”

Je to bohužiaľ pravda. Náš šéf, majiteľ eReportu a známy slovenský politcký marketér Fedor Flašík, v aktuálnych momentoch zvádza v jednej z bratislavských nemocníc boj o život so zákernou chorobou.

„Fedor, bojujte!”

Jeho stav je veľmi vážny. Fedorovi pred mnohými rokmi lekári oznámili nepríjemnú správu, že jeho telo napadla agresívna rakovina. Podnikateľ svoju chorobu prijal, avšak podstupoval len alternatívne procedúry. „Správa o Fedorovom zlom zdravotnom stave nás zasiahla. Fedor je však bojovník s tuhým korienkom a veríme, že svoj najdôležitejší boj, boj o život zvládne. Celá redakcia eReportu stojí a modlí sa za Fedora. Pán Flašík bojujte!” Povedal šéfredaktor portálu.

Zdroj: SITA, eReport

Podporte nezávislé médium Denník VV

  • Nezamykáme články
  • Necenzurujeme komentáre
  • Nezverejňujeme platené články

Nechceme spoplatňovať obsah, lebo nie každý si to môže dovoliť. Len vďaka Vašej podpore sa môže tento obsah bezplatne dostať ku každému.

Viac info o podpore nájdete tu: PODPORTE VV

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

3 Komentáre

  1. neexistuje rakovina lymfatickych uzlin, je to medicinsky podvod, diabli v bielach plašťoch zabijaju ludi, len aby zarobili, zbytočne tak zomrel aj Karel Gott

  2. Pan Flasik, drzime Vam palce a potrebujeme Vase spravodajstvo, mate este vela prace, nemozete odist.Modlime sa za Vas.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás