fbpx
- Reklama -
Zhodnotenie týždňaNOVÝ ZAČIATOK DAV DVA

NOVÝ ZAČIATOK DAV DVA

-

NOVÝ ZAČIATOK DAV DVA

Vážení priaznivci názorového portálu DAV DVA, som Roman Michelko a som novým štatutárom DAV DAV.

Každý kto žije musí sa hýbať, vyvíjať a niekde sa posúvať. Aj my v DAV DVA si to uvedomujeme. Preto po niekoľkých rokoch, počas ktorých sme Vám prinášali komentáre, reportáže, recenzie a iné žurnalistické žánre, sme sa rozhodli, že prichádza čas na zmenu.
Od prvého decembra začína nový začiatok DAVU DVA.

DAV DVA, už nebude len názorovým portálom, ale aj spravodajsko-názorovým portálom.

- reklama -

Od prvého decembra Vám budeme každý deň prinášať kompletné spravodajstvo z oblasti domácej a zahraničnej politiky a hospodárstva.

Budeme sa snažiť sprostredkovať Vám všetky tlačové konferencie, politických strán a ministerstiev, ako aj ďalších verejných inštitúcii.

Budeme sa snažiť čo najrýchlejšie komentovať udalosti v spoločnosti aj formou podcastov a plánujeme tiež diskusné relácie.

Náš cieľ je jasný. Veríme, že nové kvality DAV DVA spôsobia, že sa staneme pre Vás médiom, či portálom prvej voľby, kde sa dozviete všetko podstatné, čo sa deje u nás i vo svete, a že zároveň k tomu dostanete pridanú hodnotu vo forme kvalifikovaný komentárov a analýz.

Zároveň chcem zdôrazniť, že hodnotové smerovanie DAV DVA ostáva nemenné. Sme jasne ľavicovým resp. sociálne orientovaným spravodajsko- názorovým portálom a tak to aj ostane. Teším sa na Vás našich verných čitateľov, ale aj budúcich poslucháčov a divákov.

Nový začiatok DAV DVA nastane už čoskoro 1. decembra o 8. hodine ráno.

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás