fbpx
- Reklama -
REGIÓNYVoľby 2022: O post primátora Senice sa chce uchádzať...

Voľby 2022: O post primátora Senice sa chce uchádzať A. Jakubáč

-

Voľby 2022: O post primátora Senice sa chce uchádzať A. Jakubáč

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Senica 29. júna (TASR) – O post primátora mesta Senica sa chce v októbrových komunálnych voľbách uchádzať Adam Jakubáč. Informoval o tom v stredu na brífingu v Senici s tým, že začína zbierať podpisy na kandidatúru.

- reklama -

Jakubáč zároveň uviedol, že podnetov, ktoré ho priviedli k zvažovaniu kandidatúry na primátora, je viacero. „Pred desiatimi rokmi bola Senica jednoznačným centrom Záhoria, dnes sme svedkami permanentného poklesu počtu jej obyvateľov a mesto doslova vymiera. Iné mestá na Záhorí nás dobehli, viaceré dokonca predbehli a naďalej napredujú,“ uviedol.

Doplnil, že definitívne potvrdenie kandidatúry nateraz ešte odložil. „Prvým a podstatným krokom je zber podpisov pod prípadnú kandidatúru. Zber budem organizovať doslova všade, kde sa to bude dať. Budem sa stretávať so Seničanmi vo verejných priestoroch, na uliciach, na námestí, v nákupných centrách. Prídem aj k dverám obyvateľov mesta,“ informoval Jakubáč.

Spojené samosprávne voľby do orgánov miest a obcí a orgánov samosprávnych krajov sa uskutočnia v sobotu 29. októbra. Kandidátne listiny sa môžu podávať do 30. augusta. Volebná kampaň sa už uskutočňuje a skončí sa 48 hodín predo dňom konania sa volieb.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás