fbpx
Názory(video) Poslankyňa Kramplová: November 1989 bol podvod + spoveď...

(video) Poslankyňa Kramplová: November 1989 bol podvod + spoveď eštebáka, ktorý sa na prevrate podieľal

-

(video) Poslankyňa Kramplová: November 1989 bol podvod + spoveď eštebáka, ktorý sa na prevrate podieľal

Podpredsedníčka a poslankyňa NR SR za SNS Dagmar Kramplová sa nemieni klaňať modle 17-teho novembra 1989. Toto správanie sa na Facebooku nazýva falošným liberálnym divadlom, ktorému treba nastaviť zrkadlo. Bojom za slobodu a demokraciu môže november 1989 označovať len úplný blázon, alebo liberálny mediálny klamár.

„V roku 1989 bol národ podvedený a oklamaný cudzími agentmi a cirkusantmi poskakujúcimi na tribúnach a s požiadavkami ľudí, ktorí chceli žiť normálny život, si zahraniční kolaboranti a rôzni miestni podvodníci utreli topánky,“ myslí si poslankyňa s tým, že Slovákom určite nešlo o rozpredanie strategických podnikov, či o rozobranie zdravotníctva finančnými skupinami.

„Rovnako sme nechceli, aby sa nám tu bezprízorne potulovali cudzinci z Ázie a Afriky, alebo aby o našej politike rozhodovali západné ambasády s médiami a mimovládkami,“ píše Kramplová, sklamaná vývojom, na aký Slovensko nasmerovala tzv. Nežná revolúcia. Ak sa niekto pýta, čo teda Slováci chceli, Kramplová hovorí o túžbe po normálnom, zdravom živote, ktorý si bude môcť užiť popri práci či podnikaní so svojou rodinou. Taktiež podľa nej chcel mať svoj domov, kde sa bude môcť postarať o deti, či rodičov.

„Každý na Slovensku chcel, aby sme boli my sami pánmi vo svojom dome, bez toho, aby o nás rozhodoval niekto zo zahraničia,“ uvažuje ďalej Kramplová.

„Dnes za 34 rokov vieme povedať jedno – kým pronárodné sily vždy stáli na strane ekonomicky a hospodársky samostatného Slovenska, ktoré sa dokáže postarať o svojich občanov, liberálne živly vždy usilovali o to, aby sa z nášho štátu stala len vypredaná montážna dielňa a z občanov Slovenskej republiky len nájomcovia vo vlastnej krajine,“ otvára ľuďom oči Kramplová, no upozorňuje aj na fakt, že podobný scenár sa udial aj v okolitých štátoch – „medzinárodní liberálni agenti a ich kolaboranti“ sa ich tiež snažili politicky a ekonomicky obsadiť. Vidí tu paralelný vývoj – najskôr zahraničné mimovládky, ktoré pripravia pôdu pre „farebnú revolúciu, tá spustí mediálnu hystériu, po ktorej liberálna opozícia postaví vládu a vypredá strategické podniky.

„Je preto mimoriadne potešujúce, že v strednej Európe sa začína formovať základ pevného bloku silných národných štátov, ktoré ďalší zo západu organizovaný liberálny rozklad nedovolia a je viac ako isté, že Európa sa začína od politiky ekonomického liberálneho fašizmu odvracať,“ netají spokojnosť Kramplová s tým, že vývoj hovorí o podvode na občanoch zvanom Nežná/Sametová revolúcia. Slová o slobode a demokracii sú podľa nej maskou, pod ktorou je obrovský zisk zo štátov strednej a východnej Európy.

Dátum bol zvolený veľmi vhodne – veci sa hýbali v Maďarsku, v NDR, v Poľsku pôsobila Solidarita, len ČSSR bolo akoby zaspaté… Vtedajší umelci a študenti si na námestí v Prahe chceli pripomenúť udalosti z novembra 1939 a ich obete.

„Jaroslav Klíma, Josef Adamec, František Skorkovský, Jan Weinert, Bedřich Koula, Václav Šafránek, Jan Černý, Marek Frauwirth, Josef Matoušek,“ pripomenula právnička Judita Laššáková ich mená. Dva roky po strašných udalostiach v Protektoráte sa konala medzinárodná študentská konferencia v Londýne, kde tento deň jej účastníci z 26-tich krajín 17-ty november vyhlásili za Medzinárodný deň študentstva.

Zdroj: hlavnydennik.sk

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 Komentáre

  1. Áno, bol to veľký podvod. Toto ja tvrdím už niekoľko rokov. Spomínam na to, ako začala v ZSSR PERESTROJKA, ako Gorbačov chodil po všetkých vtedajších satelitoch ako agent s teplou vodou presviedčať. Československo bolo posledné, ktoré tomuto podvodu podľahlo. A áno, myslím si, že sme chceli, aspoň ja, Dubčekov socializmus s ľudskou tvárou. Bohužiaľ i ja, i jeď som kľúčikmi nikdy neštrngala ale som chodila na všetky mítingy, podľahla a uverila. A BUDEM STÁLE TVRDIŤ, ŽE TO BOL SPÁCHANÝ OBROVSKÝ PODVOD. OKAMŽITE ZAČALI KU NÁM CHODIŤ MASY RAKÚŠANOV, VO VEĽKOM KUPOVALI MÄSO, ZÁKUSKY, ŠTANGLE NÁŠHO VYNIKAJÚCEHO ZDRAVÉHO EIDAMU, DOKONCA V OSOBNÝCH AUTÁCH PREVÁŽALI BRIKETY NA KÚRENIE A POD. PAMÄTÁM SI AJ TO, AKO VO VEĽKOM POČTE PLNĒ AUTIBUSMI, SA CHIDILI KU NÁM VYŽÍVAŤ AJ KULTÚRNE, NA OPERY, OPERETY, ČI KONCERTY. TAKÁ JE PRAVDA. POTREBIVALI NÁS, NIELEN ONI, ALE CELÝ ZÁPAD, KEBO TEN MLEL Z POSLEDNÉHO. KDE JE NAŠA POVESTNÁ PITRAVINOVÁ SAMOSTATNOSŤ A SLOBODA?. KEĎ CHCEL NIEKTO ZDRHNÚŤ NA TEN „VYSNÍVANÝ ZÁPAD“, MAL MOŽNOSŤ, BÝVALÁ JUHOSLÁVIA NÁM TO UMOŽŇOVALA. A AKO SME SA JEJ ODVĎAČILI?. DZURINDOVÁ VLÁDA POVOLILA A OTVORILA NÁŠ VZDUŠNÝ PRIESTOR K BOMBARDOVANIU BRATSKÉHO SRBSKÉHO NÁRODA, KDE ŽILI A ŽIJÚ AJ SLOVÁCI. TAKÁ JE PRAVDA.

  2. Rád by som upozornil na v súčasnom kontexte nevhodné používanie slova liberálna, liberálny. Správne má byť kapitalistická, kapitalistický. Vyskúšajte si to a skúsme nešľapať po najvyššej hodnote liberalizmu, ktorou je sloboda jednotlivca. Niekto šikovne zabil dve muchy jednou ranou. Odvrátil nebezpečenstvo narastajúcej kritiky kapitalizmu a pozornosť ľudí od prirodzenej túžby po slobode.

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás