NázoryTaraba si v nákupnom centre vypočul rozhovor šéfa Policajnej...

Taraba si v nákupnom centre vypočul rozhovor šéfa Policajnej inšpekcie Juhása

-

Taraba si v nákupnom centre vypočul rozhovor šéfa Policajnej inšpekcie Juhása

Tomáš Taraba: Smejem sa nad verejnými informáciami ako sa pod vedením Juhása majú snažiť na policajnej inšpekcii dostať k dôkazom, ktoré existujú proti čurillovcom a vraj sa ich horúčkovito snažia zlikvidovať.

Ak niekto ešte v polícii nepochopil čo za amatérov títo ľudia sú, ukážem na nasledujúcej fotografii z augusta 2023. Šéf policajnej inšpekcie Juhás sedel v kaviarni v nákupnom centre odomňa asi jeden meter a hodinu táral a táral a táral a to aj o veciach, o ktorých by v nákupnom centre podľa môjho skromného názoru určite tárať nemal. Bolo to pár dni po tej trápnej akcii Rozúzlenie a dával jednú perlu za druhou. Vtedy som si na základe počutého povedal, že oni sú ešte väčší amatéri ako sa o nich hovorilo.

Asi keď si teraz spätne pán Juhás premietne ten dialóg a uvedomí si, čo som mohol všetko počuť, prebehne mu mráz po chrbte.

Sadnúť si vedľa Tarabu v kaviarni dokáže len naozajstné policajné eso. Uvádzam to len preto, aby si všetci príčetní policajti uvedomili, ak im to ešte nie je očividné, že títo ľudia sú zárukou prúserov😁

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás