fbpx
- Reklama -
RecenzieRecenzia knihy Druhá občianska vojna v USA autora Thomasa...

Recenzia knihy Druhá občianska vojna v USA autora Thomasa W. Chittuma

-

Recenzia knihy Druhá občianska vojna v USA autora Thomasa W. Chittuma

Legendárna kniha Thomasa W. Chittuma, ktorá bola v Amerike po jej vydaní zakázaná elitami kruto vypovedá o etnických, finančných, ekonomických, sociálnych a politických problémoch.

Vyšlo na:

Aj keď v dobe vydania nebola voľne dostupná, ľudia si ju šírili medzi sebou. Ak nastáva otázka prečo, odpovedí je viac ako dosť práve v tomto diele. Po 17 rokoch od vydania sa každé jedno slovo začína naplňovať. Americký systém upadá nie len v samotnej Amerike, ale aj po celom svete, kde západná propaganda dorazila.

- reklama -

Etnické a sociálne problémy každým dňom rastú a opieraním sa o revolúcie po celom svete autor dokazuje, že v Amerike môže čoskoro vzniknúť druhá občianska vojna. Tento krát na základe nepokojov by sa tento zlý sen v podobe vojny mohol niesť v znamení etnických konfliktov.

Autor využíva svoje obrovské znalosti v mapovaní pravdepodobných scenárov konfliktu a výstižne popisuje pomalú ale istú cestu Ameriky k biede. Aj napriek politike konzumu, „demokracie“ a slobody, západ sa až tak usiluje o ovládnutie sveta a svetovej politiky, že zabúda na svoj štát, kde sa mu sociálne a etnické ako také „stability“ rúcajú.

Kniha ponúka významné informácie, ktoré sa pomocou klasických zdrojov nedajú dohľadať. Priblíži vám kompletné dianie a istý pád západnej veľmoci. O

odporúčam knihu každému, kto sa aspoň okrajovo zaujíma o politické dianie vo svete.

Viktória Gromová

Knihu nájdete na na našom online kníhkupectve: Thomas W. Chittum Druhá občianska vojna v USA

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás