fbpx
DomáceVyšetrovateľka ÚIS Santusová, ktorú chceli zlikvidovať prešla detektorom lži

Vyšetrovateľka ÚIS Santusová, ktorú chceli zlikvidovať prešla detektorom lži

-

Vyšetrovateľka ÚIS Santusová, ktorú chceli zlikvidovať prešla detektorom lži

Vyšetrovateľka Útvaru inšpekčnej služby Diana Santusová mala, podľa dobre informovaného zdroja, ktorý nechce byť menovaný, prejsť detektorom lži. Tento úkon mal vykonať Národný bezpečnostný úrad (NBÚ)

Diana Santusová sa stala známou ako nekompromisná vyšetrovateľka Útvaru inšpekčnej služby, ktorá sa nebála vyšetrovať podozrenia z páchania trestnej činnosti vyšetrovateľov a špeciálnych prokurátorov, ktorí zabezpečovali pre súčasnú vládu stíhanie Smerákov.

Voči štyrom vyšetrovateľom NAKA Santusovej tím vzniesol aj obvinenie a títo štyria vyšetrovatelia boli krátky čas aj vo väzbe. Obvinenie bolo vznesené na základe oficiálne povolených odposluchov a štyria vyšetrovatelia NAKA sú podozriví z viacerých trestných činov (vyšetrovatelia Čurilla, Ďurka, Sabota, Scholtz). Najmä z navádzania na krivú výpoveď falošných kajúcnikov.

Predseda parlamentu Boris Kollár týchto vyšetrovateľov nazval Čurillovskou mafiou.

Zdroj: www.hlavnespravy.sk

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás