Názory(video) R. Kaliňák: Spoločenský zmier sa nedá postaviť na...

(video) R. Kaliňák: Spoločenský zmier sa nedá postaviť na falošnosti. Ak sa chceme posunúť vpred, bez tohto to nepôjde

-

spot_img

(video) R. Kaliňák: Spoločenský zmier sa nedá postaviť na falošnosti. Ak sa chceme posunúť vpred, bez tohto to nepôjde

Robert Kaliňák: Zdravím priatelia, práve som sa vrátil z Banskej Bystrice, kde predseda vlády absolvoval druhú operáciu, ktorou verím, že sme sa opäť posunuli o malý krôčik k pozitívnej prognóze. Naďalej však platí, že najbližšie dva tri dni budú kľúčové pre zotavenie Roberta Fica, ktorého stav je stále veľmi vážny.
Obrovská poklona a vďaka za profesionálnu prácu patrí celému tímu ľudí – lekárom, sestričkám, sanitárom, ktorí od stredy zachraňujú jeho život.


Vláda Slovenskej republiky však musí pokračovať a to v tempe, ktoré nastavil Robert Fico. Nasledujúci týždeň sa okrem riadného zasadnutia vlády uskutoční aj mimoriadne zasadnutie k eurofondom.


Udalosť zo stredy tohto týždňa – atentát na predsedu vlády, tým najzásadnejším spôsobom znehodnotil kvalitu demokracie na Slovensku. Od parlamentných volieb spoločnosti chýba stretnutie troch najvyšších ústavných činitelov a preto rozumieme iniciatíve zvolania okrúhleho stolu predsedov parlamentných strán. Momentálne je však predseda strany SMER – slovenská sociálna demokracia Robert Fico v nemocnici.


Je nepochybné, že naša spoločnosť potrebuje zmier a vzájomný rešpekt, ale cesta k nemu nevedie cez falošnú politickú korektnosť. Kým sa nevysporiadame s rétorikou politikov, vybraných médií a novinárov, ktorá bola roky postavená na dennodennom označovaní Roberta Fica ako zločinca, mafiána, vraha, diktátora, Putinovho sluhu a zlo, ktoré treba zastaviť a oni urobia všetko preto, aby Robert Fico nevládol, nedá sa ísť ďalej.


Sebareflexia je jediná cesta vpred – jedno úprimné prepáčte, pretože všetky tieto klamstvá sú hlavný dôvod, prečo dnes Robert Fico bojuje o život.

Objednávateľ: SMER – sociálna demokracia, Súmračná 25, 821 02, Bratislava, IČO: 31 801 242, Dodávateľ: JM Communication, s.r.o., Drotárska cesta 56, Bratislava, IČO: 51711842

Podporte nezávislé spravodajstvo a pomôžte zvýšiť pluralitu médii na Slovensku. Spravodajský portál Veci Verejné prináša overené agentúrne správy a vlastné komentáre naších autorov.

Podporiť nás môžete jednoduchou formou cez platobnú bránu buď pravidelnou mesačnou sumou alebo jednorázovým príspevkom.

Pravidelná mesačná podpora

Jednorázová podpora


Alebo prevodom na náš účet: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

spot_img

Newsletter - Veci verejné

Prihláste sa na odber článkov. Dva krát do týždňa Vám zašleme zhrnutie najpodstatnejších komentárov a názorov, ktoré vyšli na našom webe :)

*Po vyplnení formuláru Vám zašleme potvrdzujúci email, ktorý je potrebné potvrdiť.

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

1 Komentár

  1. Opozícia má byť konštruktívna, nie deštruktívna. Opozícia na Slovensku robila to druhé a jej konanie vyvrcholilo do tejto tragickej udalosti. Niektoré médiá politiku deštruktívnej opozície podporovali.
    „Poraziť Fica!“ Nepodarilo sa, a tak ho popravili/našťastie ešte nie s tragickým koncom/.
    Zmieriť sa, upokojiť Slovensko? Veď to chcel aj pán Fico! Je priam symbolické, že pán Fico podával ruku občanovi a ten vytiahol zbraň a …

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás