fbpx
- Reklama -
REGIÓNYVoľby 2022: Starosta MČ Košice-Sever F. Ténai chce obhájiť...

Voľby 2022: Starosta MČ Košice-Sever F. Ténai chce obhájiť svoj post

-

Voľby 2022: Starosta MČ Košice-Sever F. Ténai chce obhájiť svoj post

Vážení čitatelia,

neustále sa snažíme zlepšovať sa a prinášať vám čoraz väčšie množstvo kvalitnejších informácií. Prednedávnom sme pridali spravodajstvo z regiónov, od júna však pripravujeme podstatne zásadnejšiu zmenu - pravidelné podcasty na rôzne témy, ktoré sa týkajú našej spoločnosti (ekonomika, investigatíva – vyšetrovacia žurnalistika, kultúra) či aktuálne podcasty o našej spoločnosti so zaujímavými hosťami.

Bez vašej podpory to však nebude možné. Potrebujeme technicky vybudovať podcastové štúdio a vybudovať tím pravidelných spolupracovníkov, ktorí budú pre Vás podcasty pripravovať. Zvážte teda možnosť podpory našej práce podľa vašich možností, odmeníme sa Vám kvalitným a nezávislým obsahom.

Podporte nás pravidelnou čiastkou 4, 6 či 10 eur mesačne na č. účtu:


IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Košice 3. augusta (TASR) – Starosta košickej mestskej časti (MČ) Sever František Ténai sa v jesenných komunálnych voľbách chce opäť uchádzať o tento post. Svoju kandidatúru oznámil v stredu. Kandidovať bude za koalíciu KDH, SaS, Sme rodina a Aliancia. Zároveň predstavil 11 kandidátov na poslancov.

- reklama -

„Naším cieľom je dokončiť prebiehajúce a realizovať ďalšie projekty, ktoré by boli prospešné pre našu MČ. Vytvorili sme tím skúsených Severanov, z ktorých väčšina zastáva pozíciu miestnych poslancov, sú to však aj odborníci z praxe a na smerovaní MČ sa podieľali aj v tomto volebnom období,“ povedal Ténai.

Za základné body volebného programu označil napríklad pokračovanie pripravovanej revitalizácie Námestia Jána Mathého, vybudovanie okružnej križovatky na Kostolianskej ceste, otvorenie diskusie o rezidentskom parkovaní, pokračovanie obnovy športovísk, detských ihrísk či rozvíjanie doplnkovej infraštruktúry v lokalitách určených na trávenie voľného času.

Spolu s Ténaiom bude v komunálnych voľbách do miestneho zastupiteľstva kandidovať za uvedené jednotlivé politické subjekty aj 11 miestnych poslancov. Rovnako ako Ténai, aj niektorí z nich sa chcú zároveň uchádzať i o kreslo v mestskom parlamente.

Počet poslancov v miestnom zastupiteľstve MČ Košice-Sever bude v nasledujúcom období vzhľadom na počet obyvateľov 11, v súčasnosti je ich 13.

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás