NázoryNeziskovka Zastavme korupciu si hladká svojho Šimečku: Pozrite sa...

Neziskovka Zastavme korupciu si hladká svojho Šimečku: Pozrite sa koľko zarába povaľač v Europarlamente

-

Neziskovka Zastavme korupciu si hladká svojho Šimečku: Pozrite sa koľko zarába povaľač v Europarlamente

BRATISLAVA 26. augusta (SITA) – Životný štandard predsedu Progresívneho Slovenska Michala Šimečku zodpovedá jeho mzde. Konštatuje to nadácia Zastavme korupciu, ktorá v jeho prípade – na rozdiel od iných politikov – nenašla nepomer medzi tým, aký majetok užíva a koľko oficiálne priznáva, že zarobil. Šimečka zarobil za minulý rok ako podpredseda Európskeho parlamentu 90-tisíc eur. „Progresívne Slovensko je podľa predvolebných prieskumov druhou najpopulárnejšou stranou, nadácia preto Šimečku požiadala, či je pred možným vstupom do vysokej politiky na Slovensku ochotný podrobne zdokladovať svoje príjmy aj majetok. Šimečka poslal potvrdenie z Európskeho parlamentu, podľa ktorého bol jeho plat po zrazení dane pre Európsku úniu za minulý rok 90-tisíc v hrubom,“ uviedla nadácia.

Líder progresívcov tiež vlastní byt v bratislavskom Ružinove, ktorý kúpil v roku 2020 za vyše 330-tisíc eur. Na celú sumu si vzal vtedy hypotéku. Je majiteľom auta v hodnote vyššej ako 30-tisíc eur značky Volkswagen Tiguan.

Analýzy majetkov lídrov strán, ktoré majú šancu dostať sa do parlamentu, pripravila Nadácia zastavme korupciu v spolupráci s portálmi Finstat.sk a Transparex.sk.

Podporte spravodajský portál Veci Verejné prevodom na náš účet:

SK72 8330 0000 0028 0108 6712

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

13 Komentáre

 1. Veď to je maličkosť, koľko zarába Šimečka, nie?. Veď od progresívcov nejaký Hellebrand, na jednej tlačovke, okrem toho, že prvú vetu čo vyslovil bolo to, že je gej a potom ihneď začal stým, že slovenskí dôchodcovia majú vysoké dôchodky a že im ich treba znížiť. Moderátorka mu vtedy odpovedala, že to hádam nie, veď dôchodcovia na Slovensku majú dôchodky nízke a preto sa im majú zvyšovať. Ďalej som tohoto progresívneho hlupáka nepočúvala, aby mi neprišlo zle. Toto sú celí progresívci, ktorým slúži aj Čaputová, tiež ich členka.

  • Tento úd Šimečka čo v živote nič okrem blbých rečí nedokázal, nesmie rozhodovať o osude Slovákov. Musí byť eliminovaný, aby už nikdy vo svojom živote nemohol robiť veci verejné. Je to chrapúň a klamár.

 2. … tento protislovenský, prebruseľský, parazitný červiak z tisovho genofondu s transsexuálným výučným listom kolonizátorstva, ktorý pre eurofašistov vybavuje nevysychajúcu rieku rabovacích ziskov západiarov tečúcich zo Slovenska na súkromné účty euronacistov v daňových rajoch, je v tejto krajine extrémne škodná pobehlica, ktorú si bruseľský pasák rád zafinancuje, pretože sa západiarom takáto investicia do tohto ekonomického migranta zúročí úrokom hviezdno exponenciálnym. Preto si s volebným lískom tohto západiarského ftáka vyrobím papierovú láštovku banderovského ducha u kravína.

 3. Nezastavam ho,nemám ho rád,no v EP zarábajú všetci dosť veľa peňazí,či je Beňová,alebo Uhrik. Zvolili ich tam ľudia,Slováci….

 4. A uhrik stou bravcovou hlavou su co ti sa tam mozu prizivovat chudaci co maju len plnu hubu reci ale peniaze im nesmridia

 5. Že spravodajsko-názorový portál, hahaaaa :)) Inak povedané fakty prekrúcajúci proruský plátok pre slaboduchých jedincov bez vlastného, či zakrpateného mozgu.
  „Podporte nás, lebo len vďaka vašim 10€ môžeme fungovať“ :))
  A podpora z Ruska vám nestačí?!
  Boľševicko-fašistické sv!ne!

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás