fbpx
- Reklama -
DomáceNaď: Ukrajina si už prevzala 30 bojových vozidiel pechoty...

Naď: Ukrajina si už prevzala 30 bojových vozidiel pechoty od Slovenska

-

Naď: Ukrajina si už prevzala 30 bojových vozidiel pechoty od Slovenska

Bratislava 29. novembra (TASR) – Ukrajina si už prevzala 30 bojových vozidiel pechoty (BVP-1) od Slovenska. Minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO) o tom informoval na sociálnej sieti.

   

- reklama -

„Už v decembri príde na Slovensko z Nemecka prvý tank Leopard 2 A4 a následne každý mesiac v priebehu roka 2023 dostaneme jeden až dva kusy, až ich bude na Slovensku 15. Tieto tanky výrazne posilnia náš tankový prápor, čím naplníme ďalšiu podmienku na výstavbu ťažkej mechanizovanej brigády v rámci cieľov spôsobilostí NATO,“ uviedol Naď. Hovorí o riešení výhodnom pre všetky zúčastnené strany. Vyzdvihol spoluprácu v oblasti obrany s Nemeckom.

spot_imgspot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

2 COMMENTS

  1. Huraaaaa, uz nemame vobec nic , len NADA? to staci, ked nas niekto napadne, a rusi to nebudu, tak do predu postavime NADA , on nas zachrani.

  2. Čo keby sa ten retardovaný bastard daroval sám seba Ukrajine a nastúpil do prvej línie v Chersone ? To by si konečne táto US Džamahýria oddýchla. Veď by by sme ho pochovali zamotaného do Ukrajinskej zástavy. To by bola pocta pre Banderovského Idiota , alias hrdinu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás