fbpx
NázoryNaď sa definitívne opustil a nadáva na to, kto...

Naď sa definitívne opustil a nadáva na to, kto mu príde do rany

-

Naď sa definitívne opustil a nadáva na to, kto mu príde do rany

NAĎ NEZVLÁDA PREHRU! No v nadávkach pokračuje…Kto je tentoraz ZBLÚZNENEC?

Nezvláda to! Exminister obrany Jaroslav Naď (Demokrati) zrejme nie celkom zvláda fakt, že strana Demokrati nedostane ani cent od štátu, lebo neprekročila vo voľbách ani len hranicu troch percent, a že voľby vyhral Robert Fico a Smer, ktorý je roky terčom jeho nepriateľských výlevov. Navyše je možné, že si uvedomuje aj nepriateľské naladenie spoločnosti, ktoré si „vyslúžil“ jednak aroganciou voči ľuďom, utajovaním skutočností o technike pre Ukrajinu, ale ľudia mu nevedia zabudnúť ani podpis pod „obrannou“ zmluvou s USA. 

Kope nožičkami

Namiesto toho, aby exminister prijal volebnú porážku, na dennom poriadku prichádza so statusmi, ktoré svedčia o všeličom, len nie o vyrovnanom prijatí situácie. Len doslova chvíľu po zemetrasení na východe Slovenska reagoval tým, že to síce vedel, ale nečakal tak skoro. Nepáči sa mu tiež možná nominácia Juraja Blanára na post ministra zahraničných vecí. Blanára prirovnáva k Zdenke Kramplovej z Mečiarových vlád.

Komplex z Fica?

„Že po zvolení dona Fica príde na Slovensku silné zemetrasenie, sme vedeli. Ale tá rýchlosť skazy prekvapila veru aj mňa…,“ reagoval Naď chvíľu po tom, čo sa na východe Slovenska triasla zem. Prekvapivo mnoho ľudí jeho status pobavil. V diskusii však mnohí reagovali skôr negatívne až pobúrene.

„Ešte aj zemetrasenie malo viac stupňov, ako vy percent,“ nedarovali mu diskutéri na jeho nástenke na Facebooku, odkiaľ už príspevok zmizol.

Zblúznenec Blanár

„Ak bude rusofilný geopolitický zblúznenec Juraj Blanár naozaj ministrom zahraničných vecí, väčšiu hanbu sme v zahraničí ešte nezažili. To je istota. Úroveň Zdenka Kramplová. Že kontinuita, to určite…,“nešetrí posmechomJaroslav Naď po tom, ako sa z bývalého mainstreamu dozvedel, že novým ministrom zahraničia by mohol byť Juraj Blanár.

Hruštička húževnatá

Zdenka Kramplová je slovenská politička. V rokoch 1997 – 1998 bola ministerkou zahraničných vecí a v rokoch 2007 – 2008 ministerkou pôdohospodárstva vo vládach Vladimíra Mečiara. Ten ju najskôr nazval „hruštičkou húževnatou“, no neskôr u svojho straníckeho šéfa upadla do nemilosti. Vladimír Mečiar od nej chce, aby vrátila mandát. Po tom, čo ako v roku 2009, ako nezávislá kandidovala v regionálnych volieb o nej prehlásil, že porušila stanovy HZDS.

Článok vyšiel na: www.hlavnydennik.sk. Autor článku: Eka Balaskova

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás