fbpx
NázoryNa inkvizičnú snahu úradníkov reaguje aj MUDr. Igor Bukovský,...

Na inkvizičnú snahu úradníkov reaguje aj MUDr. Igor Bukovský, PhD

-

Na inkvizičnú snahu úradníkov reaguje aj MUDr. Igor Bukovský, PhD

Výzva Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou:

Vážená pani riaditeľka Ing. Renáta Bláhová, asi len nedopatrením uniklo Vašej pozornosti tieto DVE ZÁSADNÉ VECI:

1) profesor Krčméry ako člen všetkých odborných poradných telies vlády SR odkázal slovenskej laickej i odbornej verejnosti v jednom zo svojich verejných televíznych vystúpení, že všetky riziká a možné následky podávania vakcín proti vírusu SC2 budú známe najskôr o 5 rokov a

2) že Ministerstvo zdravotníctva SR dalo predsa časom priamy pokyn pre ambulancie praktických lekárov, aby ľuďom s pozitívnym výskytom PCR testov a ľuďom s príznakmi ochorenia C19 nebola poskytovaná potrebná a primeraná liečba, aby nechodili ku svojim lekárom, liečili sa svojpomocne doma a v prípade zhoršenia stavbu volali záchrannú službu.

To prvé je dôvodom, aby ste okamžite upustili od akejkoľvek aktivity, ktorá by mala viesť k „trestaniu“ za názor o vakcínach voči vírusu SC2.

To druhé je dôvodom, aby ste okamžite preskúmali konanie MZ SR a vyvodili zodpovednosť voči jeho predstaviteľom, ktorí takým nezodpovedným usmernením zrejme spôsobili zlú situáciu v nemocniciach a nepriamo aj zbytočne úmrtia.

S pozdravom,

MUDr. Igor Bukovský, PhD

Zdroj:

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás