fbpx
NázoryĽuboš Blaha: MIER PRE GAZU!

Ľuboš Blaha: MIER PRE GAZU!

-

Ľuboš Blaha: MIER PRE GAZU!

MIER PRE GAZU! ❤️

Milí priatelia, na niekoľko dní som sa odmlčal, ale teraz som späť – a pripravený do boja. Tvrdého boja 😉

 1. S pokorou som prijal pozvanie veľvyslankyne Štátu Palestína a vyjadril som úprimnú ľútosť nad obeťami zbesilého útoku na kresťanskú nemocnicu v Gaze.
 2. Áno, je mi neuveriteľne ľúto obetí teroristických útokov Hamasu, ale odpoveďou na terorizmus, preboha, nemôže byť vyhladzovanie Palestíny.
 3. Som zdesený z toho, čo pácha izraelská armáda. Už zomrelo vyše tri tisíc palestínskych civilistov, vrátane vyše 700 detí.
 4. Deti v Gaze sa chodia pri izraelských raketových útokoch skrývať do nemocníc a škôl – je choré, ak aj tam dopadajú bomby a zomierajú nevinné deti!
 5. Je choré, ak sa niekto snaží vysídliť milión ľudí! Je choré, ak ľudský život odrazu nemá žiadnu hodnotu a západné mocnosti tlieskajú, keď zomierajú nevinní civilisti.
 6. Izraelské sily dokonca zabíjajú ľudí aj na Západnom Brehu, ktorý nemá pod kontrolou Hamas – len za to, že protestujú.
 7. Podľa palestínskej veľvyslankyne takto zomrelo už 60 ľudí. Za protesty!
 8. Považujem za škandál, že americký prezident Biden prikrýva izraelské násilie, ako by bolo násilie jedných lepšie ako násilie druhých.
 9. Každý normálny človek musí predsa odsúdiť násilie na oboch stranách a volať po mieri. A presne to robíme.
 10. Ešte raz – za 11 dní zomrelo kvôli izraelským útokom vyše 700 detí a to nerátam obete z útoku na nemocnicu. Tomuto chce niekto fandiť?
 11. Ak niekto hovorí, že je na strane Izraela, znamená to, že sa teší z toho, ako zomierajú nevinní ľudia v Gaze?
 12. Toto sú tí veľkí slovenskí slniečkari, ktorým odrazu nevadí okupácia Palestíny ani etnické čistky – už nech čušia o Ukrajine, keď kryjú vojnové zločiny.
 13. Ja nestojím na žiadnej strane. Som na strane mieru. Odmietam vraždenie nevinných ľudí, či už ho pácha Hamas alebo Netanjahu.
 14. A je mi úprimne zle z toho, že niekto po týchto zverstvách má odvahu vycapovať si na profilovky izraelskú zástavu.
 15. Zhodli sme sa s veľvyslankyňou na tom, že chceme MIER ❤️

Zdroj:

https://t.me/LubosBlahaSmer/1358

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

6 Komentáre

 1. Ako môžete žiť ďalej s pocitom, že ste zabili ľudí???🤢
  Ako môžete žiť ďalej s pocitom, že ste zabili deti???🤢

  MIER!!!🕊️🕊️🕊️

 2. jasné, všetci chcú mier. Teda okrem tých čo si vybrali vojnu.
  Takže jednoduchá otázka, ako tí čo chcú mier ten mier docielia?

  Poďte do toho. Dajte vaše riešenia.

 3. v roku 2019 v Zapadnom Brehu bola tiez demonstracia, IDF postrielali 200 ludi. Len tak.

  Gaza Strip (pasmo Gazy) a zapadny breh su vlastne 2 lagre.

  treba povedat ze Jasir Araffat bol na velmi dobrej ceste ku samostatnemu statu – a preto vznikol Hamas, to potvrdili samotne USA.

  M0ssad+Izr+USA stvorili Hamas, aby Araffat nemohol dosiahnut samostatny stat – argumenty boli „v Gaze su teroristi, to nemoze byt samostatny stat“.
  Cize Izr Hamasom vytvaral destabilitu. Az sa stalo, ze Hamas je silnejsi ako Izr (ak nepocitame jadrove zbrane, ktore – ako inak – ukradli Ukrajine 1992 pocas znizovania poctu jadroviek , zmluva START, a tie jadrovky „sa zlikvidovali“ presunom do Izr.

  Co sa deje teraz? Karma. Senilneho debbila odmietli vsetky arabske staty, Jordansko zrusilo cele stretnutie. Este nech naseru Iran a okolie a bude veselo. A znova sa do Europy doplavia migranti.

  Cele sa to zacalo utokom Hamasu? Teda M0ssad.

 4. Nič jednoduchšie súdruh Blaha! Stačí uplatniť aj na Gazu váš zaručeny recept na mier (na ktorý máte súdruhovia zo smeru aj patent) !!
  Tak ako na UA tak aj Hamasu a Hisballáhu stači prestať dodávať zbrane!! Môj pozmeňujúci návrh- embargo nielen na zbrane ale aj na financie!!! Iba potraviny!Či?

  • aha, ostatnym zobrať zbrane, ale židofašistom v hnUSraeli nechať . tak si to myslel?

   mier bude len ked bude hnUSrael rozprašeny, teraz zničia Palestinu, potom budu kradnuť dalsie uzemia a vyhanuať a zabijať ich obyvatelov

 5. Takže Súdruh Bláha a súdruhovia zo SMERu v predvolebnej kampani zavádzali slovač keď hlásali že stačí prestať na UA dodávať zbrane a zavládne všeobjímajúci mier??
  Teraz už otáčate a tvrdíte že mier nastane iba vtedy keď Rusov rozprášia po celom svete a dajú UA slobodu??!
  Tak ste to myslel??

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás