fbpx
NázoryGenerál Viktorín reagoval na Naďov "intelektuálny" záchvat, v ktorom...

Generál Viktorín reagoval na Naďov „intelektuálny“ záchvat, v ktorom nazval generála „trapkom“

-

Generál Viktorín reagoval na Naďov „intelektuálny“ záchvat, v ktorom nazval generála „trapkom“

O ministrovi obrany Jaroslavovi Naďovi je známe, že sa ľahko rozčúli a neváha reagovať aj na sociálnej sieti. Najnovšie ho dopálili slová generála Jozefa Viktorína.

Generál totiž v rozhovore pre ereport.sk reagoval aj na Naďove slová, keď protestujúcich nazval “opicami”. „Uraziť človeka môžete vždy. Ale ako k tomu človeku prehovoriť tak, aby vám rozumel, aby ste ho neurazili, aby ste ho získali, na to už potrebujete vzdelanie. A toto je to, čo pravdepodobne pánovi ministrovi chýba. Úcta k človeku,” povedal Viktorín. Netrvalo dlho a našli sa fanúšikovia, ktorí sa pýtali Naďa, čo na generálove slová hovorí. A minister si nič nenechal pre seba.

Zdroj: fb/JaroNadPublic

Falošný generál, ktorý získal hodnosť podvodom a celý rezort si vydýchol, že odišiel preč, lebo väčšieho klamára a fušera tam nebolo, tak ten jedinec sa pridal k fašistom. Po komunistickej strane (kde bol politruk) a Smere, prešiel k fašistom. Krásna kariéra. Skončil tam, kde patrí,“ šomral Naď s tým, že si to o ňom myslia aj iní generáli. 

„Z neho si všetci robili srandu roky predtým, ako som tam ja prišiel,“ tvrdí minister obrany, ktorý v diskusii nazval generála aj „klamárskym trtkom“. Jozef Viktorín si však z Naďových slov ťažkú hlavu nerobí. „Reagovať na pána Naďa neplánujem, keďže nie je partnerom do zmysluplnej diskusie. Občan Slovenskej republiky si dokáže vytvoriť mienku o tomto ministrovi sám,“ povedal pre eReport.

Autor článku: Lucia Kováčová. Článok vyšiel na: eREPORT

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

1 Komentár

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás