fbpx
Názory(video) Generál Jozef Viktorín sa pustil do ministra Naďa:...

(video) Generál Jozef Viktorín sa pustil do ministra Naďa: Chýba mu úcta a vzdelanie. Naď reagoval tradične – primitívne

-

(video) Generál Jozef Viktorín sa pustil do ministra Naďa: Chýba mu úcta a vzdelanie. Naď reagoval tradične – primitívne

„Pýtam sa, že či za 100 miliónov dolárov predáme Slovenskú republiku. Nech si každý odpovie sám, ale ja si nemyslím, že naša republika je na predaj!,“ tvrdí generál Jozef Viktorín. Zastával rôzne veliteľské funkcie v Armáde SR, na Ministerstve obrany SR pôsobil ako riaditeľ odboru medzinárodnej integrácie a v čase washingtonského samitu v roku 1999, ktorý rozhodol o prijatí nových členských krajín do Severoatlantickej aliancie, pôsobil ako riaditeľ odboru NATO v sekcii zahraničných vzťahov Ministerstva obrany SR.

Zastával aj pozíciu podpredsedu výboru a povereného zástupcu generálneho riaditeľa SEIZAV. Bol priamo zodpovedný za komunikáciu medzi Slovenskom a štruktúrami NATO v Bruseli a plne zodpovedný za realizáciu prístupového procesu SR do NATO. Je taktiež bývalým náčelníkom odboru integrácie medzinárodných vzťahov a štandardizácie Generálneho štábu OS SR. Neskôr sa ujal funkcie generálneho riaditeľa sekcie obrannej politiky, medzinárodných vzťahov a legislatívy MO SR. V tejto funkcii bol 23.1. 2008 vymenovaný do hodnosti brigádneho generála. Počas svojej kariéry pôsobil taktiež ako pridelenec obrany SR v Poľsku a v Turecku. Je držiteľom veľkého množstva vyznamenaní.

  • Čo hovorí na dohodu o obrannej spolupráci medzi Slovenskom a USA?
  • Podporuje petíciu proti tejto dohode?
  • Ako vníma obrovské nákupy vojenskej techniky?
  • Ako sa pozerá na možný vplyv dohody s USA na vzťahy s Ruskou federáciou?
  • Čo hovorí na návštevu prezidentky Zuzany Čaputovej v Lotyšsku?
  • Hrozí široká prítomnosť vojsk USA na Slovensku?
  • Je neutralita jedným z možných riešení pre Slovensko?
  • Je členstvo v NATO pre Slovensko ešte stále výhodné?
  • Znamenajú snahy o povinné očkovanie vojakov možný rozklad ozbrojených síl?
  • A sú ozbrojené sily dostatočne transparentné?

Viac sa dozviete v rozhovore:

Minister obrany zosmiešnil generála Jozefa Viktorína

Minister obrany Jaroslav Naď nedávno zverejnil na sociálnej sieti video s názvom ,,1 Deň ako… Vojak mechanizovanej roty“, ktoré vzniklo v spolupráci s rezortom obrany. Komentujúci sa ministra obrany opýtali na jeho názor na rozhovor, v ktorom generál Jozef Viktorín tvrdil, že mu chýba úcta a vzdelanie. Jaroslav Naď reagoval okamžite! Generála zosmiešnil.

Minister obrany Jaroslav Naď reagoval na rozhovor, ktorý s generálom Viktorínom zverejnil portál Ereport. Práve v ňom generál povedal, že ministrovi Naďovi chýba úcta a vzdelanie. Jaroslav Naď v reakcii okamžite reagoval! Nešetril generála kritikou. 

„Je to falošný generál, ktorý získal hodnosť podvodom a celý rezort si vydýchol, že odišiel preč, lebo väčšieho klamára a fušera tam nebolo, tak ten jedinec sa pridal k fašistom. Po komunistickej strane (kde bol politruk) a Smere, prešiel k fašistom. Krásna kariéra, skončil tam, kde patrí. Mimochodom toľko vtipov v rezorte, ako o klamstvách Viktorina, nie je o ničom inom. Jednoducho trapko,“ napísal v prvom komentári.

A pokračoval aj v ďalších: „Klame vždy a všade. Klamár bol, klamár je a klamár vždy aj bude. Vždy a všade. O tom je celý jeho život. Vobec sa nemusím vyjadrovať k jeho akémukoľvek stanovisku. Klame vždy a všade. Všetci v rezorte ho poznajú, zabávajú sa na ňom. Mne je ho skôr ľúto,“ napísal Naď na adresu generála Viktorína.

Komentujúci reagovali kriticky na Naďa. Napísali, že mu Naď nesiaha ani po päty. A tak pokračoval aj on: ,,Tak to dúfam, siahať po päty politruckemu rozpravkarovi s falošnou hodnosťou, z ktorého si každý v rezorte robí srandu, to by som naozaj nechce,“ uzavrel Naď.

Autori článkov: Lukáš Krupa, Gabriela Fedičová. Zdroje: eREPORT, www.hlavnydennik.sk

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás