fbpx
NázoryeREPORT: (video) Ševčík o zásahu NAKA u Bödöra: Ako...

eREPORT: (video) Ševčík o zásahu NAKA u Bödöra: Ako bývalý policajt sa musím hanbiť!

-

eREPORT: (video) Ševčík o zásahu NAKA u Bödöra: Ako bývalý policajt sa musím hanbiť!

Generál vo výslužbe Ivan Ševčík pracoval v polícii vyše 30 rokov. Je bývalým šéfom UBOK, bývalým šéfom Inšpekčnej služby a bol bývalým policajným pridelencom SR v Prahe. Vyjadril sa k zásahu Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) v dome Norberta Bödöra.

Ševčík si o zásahu v dome u nitrianskeho podnikateľa Norberta Bödöra, myslí, že bol neprofesionálny a podľa neho to bol doslovná demonštrácia sily. „Ako bývalý policajt sa musím hanbiť,” začal svoj rozhovor Ivan Ševčík. Spomenul aj pietnu spomienku na nebohého exšéfa polície Milana Lučanského, ktorá sa uskutočnila na konci roku 2021.

Vyjadril sa aj jeden z advokátov Bödöra

K údajne neprimeranému zásahu Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) sa vyjadril aj jeden z advokátov Norberta Bödöra Pavol Gašpar 

„Takto vyzerá krátka ukážka toho, ako vyzerá polícia v rukách politikov, a pár faktov k nezákonnému zásahu u Norberta Bödöra. Ústavný súd skonštatoval, že Norbert Bödör bol väznený nezákonne a boli porušené jeho základné ľudské práva. Najvyšší súd napriek tomu robil obštrukcie, a reagoval až po podaní trestného oznámenia obhajcami, a zverejnení podozrení z páchania trestnej činnosti sudcami tohto súdu,” uviedol obhajca.

VIDEO ZO ZÁSAHU NAKA V DOME NORBERTA BÖDÖRA

Zdroj: Lukáš Krupa/eREPORT. Zdroj video: FB Pavol Gašpar

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás