fbpx
Názory(Video) Súdi podľa seba? Stará vypáchnutá striga Vášaryová sa...

(Video) Súdi podľa seba? Stará vypáchnutá striga Vášaryová sa po voľbách psychicky zosypala: Voličov nazvala spodinou

-

(Video) Súdi podľa seba? Stará vypáchnutá striga Vášaryová sa po voľbách psychicky zosypala: Voličov nazvala spodinou

Progresivistka Magda Vášáryová v povolebnom rozhovore pre český portál Novinky vyhlásila, že bude potrebné sa pozrieť, koľko neofašistov, neonacistov získal Smer-SSD. V roku 2015 v čase vrcholiacej migračnej krízy šokovala svojím vyhlásením, že politici by mali ísť proti väčšine svojho vlastného národa.

Bývalá slovenská herečka, diplomatka a neúspešná politička Magda Vášáryová raz za čas, zväčša po konaní významnej celospoločenskej udalosti na Slovensku, prehovorí na verejnosti. Niektoré jej výroky ju určite prežijú a Slováci na ne nebudú v dobrom spomínať.

Takým bude aj Vášáryovej vyjadrenie po predčasných parlamentných voľbách 2023, kedy sa o voličoch Smeru vyjadrila veľmi dehonestujúco. Svojim vyjadrením predčila aj dezolátov Jaroslava Naďa z novembra 2020, kedy tak nazval demonštrujúcich ľudí.

„Budeme sa musieť pozrieť, koľko neofašistov, neonacistov vlastne získal Smer tou kampaňou, ktorá bola evidentne zameraná aj na týchto ľudí, ktorí volili predtým SĽ…teda ĽSNS a Republiku. To sa dozvieme až z jasných analýz výsledkov,“ reaguje Vášáryová v rozhovore pre český portál Novinky na otázku, či sa voľby prejavia na zahranično-politickom smerovaní Slovenska.

„To, že pán Robert Fico a jeho družina, čo sú takí ľudia už vypáchnutí, ľudia, ktorí sú tam dávno, tridsať rokov, už vieme, že od nich nemôžeme nič, čo by bolo pozitívne čakať,“ triafa herečka aj do vedenia strany Smer, pričom je zvedavá na to, ako sa títo ľudia stotožnili s hľadaním voličov v nesystémových stranách.

„Alebo dokonca s vyslovenou spodinou,“ uzatvára Vášáryová.

To si nedovolil ani Naď

„Ja normálnych ľudí nevidím demonštrovať, iba opice, bitkárov, extrémistov a psychopatov,“ uviedol exminister Naď v novembri 2020, kedy sa skupina provokatérov počas demonštrácie pred Úradom vlády pokúšala vniknúť do areálu.

„Ja som reagoval na to, že som videl extrémistov, ktorí zranili policajta a vešali sa na plot úradu vlády,“ uviedol neskôr minister na tlačovke, kde vysvetľoval, že práve radikáli lezúci po plote úradu vlády mu pripomenuli opice, a presne takto treba jeho slová chápať. Zároveň sa posťažoval, že jeho komentár bol vytrhnutý z kontextu.

Extrémistický boľševicko – pseudoliberálny slovník Magdy Vášaryovej

Bývalá herečka Magda Vášáryová v duchu tých najlepších tradícií slovenských liberálov, už v roku 2020 sa v rozhovore pre Český rozhlas posťažovala, akí sú Slováci nepokrokoví a temní.

„Dá sa povedať, že my sme už na to trochu zvyknutí, pretože naše ľudské práva a vôbec útok na Chartu ľudských práv tu prebieha už vlastne od nástupu pána Mečiara, to znamená minimálne od roku 1994. Musíme si pripomenúť, že vtedajší premiér Čarnogurský, vtedy šéf KDH, už v roku 1990 prehlásil, že keď sa dostane k moci, vo všetkých triedach budú musieť visieť kríže a zakáže všetky interrupcie. Takže my už 30 rokov bojujeme za to, aby bola Charta ľudských práv dodržiavaná,“uviedla okrem iného.

Magda Vášáryová nám zabudla povedať, že tento „boj“ za dodržiavanie Charty nebojovala vždy. V oficiálnych komunistických novinách Rudé právo z roku 1977, je uvedené jej meno na zozname tých pokrokových umelcov, ktorí podpísali výzvu Komunistickej strany Československa, tzv. Antichartu. Tá odsudzovala československú disidentskú organizáciu Charta 77. Táto organizácia vtedy presadzovala boj za Chartu ľudských práv, na čo upomínal aj jej názov. Uviedol v reakcii na jej vtedajšie vyhlásenie portál Christianitas.

V ešte skoršom rozhovore pre Českú televíziu dokonca šokovala vyhlásením, že politici by mali ísť proti väčšine svojho vlastného národa. Uviedla tak v reakcii na migračnú krízu, ktorá v roku 2015 zasiahla Európu aj Slovensko.

Zdroj: Infovojna.bz

Podporte spravodajsko-názorový portál Veci Verejné

Vychádzať môžeme len vďaka vašej pravidelnej podpore. Ak považujete našu činnosť za dôležitú a potrebnú, podporte náš spravodajsko-názorový portál pravidelnou mesačnou sumou 5, 10 či 15 eur, prípadne podľa vašich možností na číslo účtu IBAN: SK7283300000002801086712

Ďakujeme. Aj vďaka vám môžeme robiť sociálne a vlastenecky orientovanú žurnalistiku.

spot_img

Bulletín - Veci verejné

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

6 Komentáre

  1. Mňa vôbec nič už neprekvapí od tejto protislovenskej osoby Magdy Vášáryovej. Od nej som nikdy nič pozitívne o Slovensku a jeho národe nepočula. Zato reprezentovala Slovensko ako veľvyslankyňa v Rakúsku, tušim aj v Poľsku a asi aj v Česku. Ak som sa pomýlila, prosím o prepáčenie. Ja sa jej pýtam, prečo táto osoba, keď tak nenávidí našu vlasť Slovensko a jeho obyvateľov, radšej neodíde preč, niekde do zahraničia ale smrdí stále na Slovensku?. Veď všade Slovensko a jej národ len ohovára a dehonestuje. Robila to aj vtedy, keď bola zastúpená v slovenskom parlamente a potom ešte kandidovala za prezidentku Slovenska, kde sa zradcovsky hlboko ukláňala pred hotelom Forum. Pamätám si to veľmi dobre. Ja sa len veľmi čudujem, čo táto osoba sleduje svojim neustálym protislovenským počínaním. Už je stará dosť na to, aby mala rozum a konečne prestala. Veď sa totálne strápňuje a Slovensku len škodí. Toto je zrejmé tiež veľmi chorá osoba. Ale všimnime si, že taká je aj terajšia herecká spodina. To nie sú herci. Tí už vāčšinou sú na pravde božej a je ich veľa…. toto sú všetko komedianti.

  2. povedala: medzi nesystémovými voličmi, alebo vyslovene spodinou. Takže za mňa je to OK. ak sa nejaký nesystémový volič cíti byť súčasťou aj ďalšej množiny obsahujúcej spodinu, je to jeho vec a len potvrdzuje staré porekadlo, trafená hus zagága.

    preto je nutné pozerať videá a ideálne celé a nezostrihané. ak ide o nejakú udalosť tak veľmi vhodné aj niekoľko minút pred incidentom čo vám chce ukázať médium. V tomto prípade médium vystrihlo časť vety a otisklo ju ako ucelenú. Teda očividná manipulácia.
    Tá ženská má právo na svoj názor. Nemusí sa nám páčiť, ale haniť ju a manipulovať s jej slovami aby ste vytvorili viac nenávisti, áno to je vaša vizitka.

  3. Keby sa radšej starala o svoju dcéru…. a viedla ju k riadnemu rodinnému životu! To je demokracia čo vybakuje???? Veď v 1990 vykrikovali – DEMOKRACIA – ľudia nech si vyberú koho chcú!!!
    Vybrali si – tak nech čuší a venuje sa dcérenke zamilovanej!!!!!

ZANECHAJ KOMENTÁR

Zdaj komentár
Zadajte svoje meno

- Reklama -

Mohlo by Vás zaujímaťČLÁNKY
Odporúčane pre Vás